Jump to content

Hangi Telefonu Alayım? Sony Lg

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

Usta sony almanı tavsiye ediyorum bende uzunca araştırdım. İmkanın varsa Sony Xperi Sp öneririm.

Buradan da bakabilirsin. 

http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-sp/

Bu arada Lg optimus 4x bi arkadaşımda var ısınmasından çok şikayetçi, biraz kullandım ısınma olayını bende fark ettim, sadece oyunlarda değil normal menüde dolaşırken veya fotoğraf çekerken ısınmaya başlıyor.

Edited by makpolat76

xperia L aldım. memnunum şimdilik. yalnız rehberi aktaramadım. benim eski sim uymadı L ye. yeni sim kart alacaksın dediler. aldım o uydu. ama eski telefonumun hafızasını yeni sime kopyalama yok. yani simi telefona kokpyalıyor ama telefon hafızasını sime okpyalama özelliği yok. usb veya diğer bağlantılarlada pc ye falan bağlayamıyorum eski telefonumu. ancak o özelliğin olduğu başka bir telefonla bunu yapabilirim belki. arkadaşlardan denicem bakalım. olmazsa en son elle yapıcaz.

xperia L aldım. memnunum şimdilik. yalnız rehberi aktaramadım. benim eski sim uymadı L ye. yeni sim kart alacaksın dediler. aldım o uydu. ama eski telefonumun hafızasını yeni sime kopyalama yok. yani simi telefona kokpyalıyor ama telefon hafızasını sime okpyalama özelliği yok. usb veya diğer bağlantılarlada pc ye falan bağlayamıyorum eski telefonumu. ancak o özelliğin olduğu başka bir telefonla bunu yapabilirim belki. arkadaşlardan denicem bakalım. olmazsa en son elle yapıcaz.

Eski telefonun ne? Sim kart yeni telefona nasıl olmadı yahu şaşırdım.. 

eski telefonum 9 yıllık phlips  fisio 625 . emektar hiç yarı yolda bırakmadı beni. halada tık demeden çalışıyor. :)

Uhh :D sim kartını yeni  telefon nasıl görmedi hala meraktayım. Oda bir 30 senelik felansa normaldir :D

IMAG0431.jpg_thumb.jpg

Edited by yasak_ask