Jump to content

Extended
 Share

Recommended Posts

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bu yıl içerisinde göremeyeceğin kesinde. :) 

fifa 14 inceleme puanları.

PC, PS3 ve Xbox 360 için 27 Eylül'de raflardaki yerini alacak olan yapımı önceden deneme fırsatı bulan dünyanın önde gelen oyun mecraları oyuna son derece yüksek puanlar vermişler.

Eurogamer – 8/10
CVG – 9/10
IGN – 9/10
Videogamer – 9/10
OPM – 9/10
ShopTo – No Score
GodisaGeek – 9/10
Telegraph – 4/5
Stuff – 5/5
DigitalSpy – 5/5

IntheGame – 9.25/10
GamesVillage.it – 9.5/10
Playerslink – 9/10
Eurogamer.de – 9/10
IGN Italy – 9.5/10

Edited by masterbaba

FIFA 14 Klavye Ayarları Grafik Öğretici

İlk adım: Biz (Şekil 1), (klavye yanında hiçbir fare Şekil 2'de gösterilmiştir) sadece klavye için çalışma modu bastırın, ok tuşlarını kullanarak bu arayüz geldi.

1HJ02263-0.jpg1HJ06309-1.jpg

İkinci adım, "W" veya Şekil 4'te gösterilen menü ayarlandı "E" tuşuna (blok diyagramıdır) 'ya göre, klavye Şekil 3 içine "D" tuşuna "Saldırı (Saldırı)" konumudur.

1HJ0D92-2.jpg1HJ013F-3.jpg

Ayar yön tuşları dayalı Şekil 4 Üçüncü adım,,, "Hızlı arama" madde "Klasik", Şekil 4 ve 5'te gösterilen, "Alternatif" olur

1HJ06405-4.jpg

Dördüncü adım anlamını anlamak için ilk, klavye işlemini başlatmak için:

Top Zhisai sayesinde

Lob geçiş / Cross / Başlık uzun topu, başlığı

/ Voleybolu / Başlık atış vur. .

Kısa pas / Değiştirici kısa pas

Oyuncu run / değiştirici çalışan oyuncular çağırmak ve ile aramak

Finesse çekim değiştirici

Pace kontrolü tuş kombinasyonları

Sprint hız

Buna Sol sopa Yukarı, Sol sopa aşağı, sol sopa sol, sol sopa sağa yukarı ve aşağı ok tuşlarını olan

.......

Vb

Beşinci adım, sonra doğrudan seçilen "Top Zhisai sayesinde" ayarlamak için örneğin Şekil 5'te gösterildiği Ayarlamak istediğiniz öğeyi,,, seçmek için klavye ok tuşları ayarlama göre, çok basit, "Alternatif" kendi ayarlarını "Enter" tuşuna basın klavye, giriş kutusu, örneğin, ben genellikle "w" kullanmak, sizin için kullanılan klavyede bir tuşa basın. Bu noktada dikkatli, "Hızlı arama" madde "Alternatif" Şekil 6'da gösterilen "Özel (kullanıcı)",, olur kurmak bulacaksınız, bir (ben kullanıldığında), bir başka not Şekil 7 olur: hatta normal varsayılan altındaki ok tuşlarını kullanın, ayarlamak için gitme, demo mükemmel olmayabilir, "lshift" anahtar gibi girmiyor, resmi sürümü bu sorun yok @ @

1HJ01339-5.jpg1HJ05R4-6.jpg

Altıncı adım, kaydetmek için çıkın. Klavye "ESc" tuşuna basın, Şekil 8 dışarı, bir "geçici yapılandırma" seçim, sadece set tamamlamak için Enter tuşuna basın! !

Edited by byLewis

EA SPORTS RELOADED'le anlaşma falanmı yaptı adamlar bi crack çıkaramadılar...

Büyük ihtimalle önceki oyunlar gibi beklemeye aldılar. Kırılmıştır şimdiye kadar bence, ama satılmasını bekliyorlardır oyunun. Ve ben bu hafta sonunda geleceğini umuyorum artık :) İngiltere de 1. sıraya yükselmiş satışlarda.

Büyük ihtimalle önceki oyunlar gibi beklemeye aldılar. Kırılmıştır şimdiye kadar bence, ama satılmasını bekliyorlardır oyunun. Ve ben bu hafta sonunda geleceğini umuyorum artık :) İngiltere de 1. sıraya yükselmiş satışlarda.

:D beklemedeyiz.en son ben yapacam bir crack.

nba2k 14. 5 dk crack'ı çıktı. dediğin gibi yayınlamıyorlar.yoksa onlar için 5 dk 'lık iş.