Jump to content

Xp Kurulum Hatasıı..! (Çözüldü)

dede1515
 Share

Recommended Posts

donanım yapılandırması sorunu için raidyüklemesi gerekli ancak raid tek başına yüklenmiyor benimde başıma geldi arkadaşa format atarken  hülle yoluyla format atmayı dene  yani önce flaştan  win7  yada win8  yüklemeye çalış raid sisteme otomatik girer  sonra tekrar xp yi kur  olduğunu göreceksin  tuhaf ama gerçek

donanım yapılandırması sorunu için raidyüklemesi gerekli ancak raid tek başına yüklenmiyor benimde başıma geldi arkadaşa format atarken  hülle yoluyla format atmayı dene  yani önce flaştan  win7  yada win8  yüklemeye çalış raid sisteme otomatik girer  sonra tekrar xp yi kur  olduğunu göreceksin  tuhaf ama gerçek

Akılıca Aslında Sorun Ondan Olabiilir  Senın Yontemi Deneyecem  yarın ihşşallah

Powersupply denedin mi?

Tefloncu Dostum Senin Yöntemide Deniyecem   abi Hangisinde Tutarsa  yazarım Çözüldü Diye Makina Yanımda Deqil Şuan

veya anakart anakart üzerindeki kondansatörler bak şişen varmı

Dimen Baba Eger Varsa Çözüm Önerin NE Olabilir 

Edited by dede1515

Kur Bilgisayarınızın donanım yapılandırmasını inceliyor da  kalıyor  bılgisayar acaba  sorun  neyden dir   usb  cdrom  denedım

olmadı  ıde cdrom  denedım  olmadı  sata  raid  desteklı  dvd cd  kulandım  gene  aynı  bıos  sıfırladım  raid modunu ide

yaptım   gene  aynı  sorun  neden  kaynaklanıyor  olabilir ?

sata xp de problem çıkarıyor olabilir xp Cd'in satalımı ? Eger degilse Sata yı biostan disable yapman yeterli olacaktır...

Edited by Ex_treme

w7 kurdum flastan  sorunsuz kurdu  xp  kurarken kur donanım inceliyorda kalıyor anlamadım gitti 

hddsiz denedım  gene  aynı  yerde kalıyor powerda deqiiştim gene  aynı  yerde  kalııyor .. off sorun   neden  olabılır anakartta  şişen  kondastörler  de  yok

sorun  hala  guncel dostlar 

kardeş senin pc artık xp almaz daha önce alıyor olması gerek .benimde başıma aynı şekilde arkadaşın başınada geldi ...sen ona windows7 yada win8 kur artık bu saatden sonra xp kabul edecegini sanmam ..anakartla ilgili bir problem.....kıllık yapar durur artık :))  sana tavsiyem sen win7-8 kur

kardeş senin pc artık xp almaz daha önce alıyor olması gerek .benimde başıma aynı şekilde arkadaşın başınada geldi ...sen ona windows7 yada win8 kur artık bu saatden sonra xp kabul edecegini sanmam ..anakartla ilgili bir problem.....kıllık yapar durur artık :))  sana tavsiyem sen win7-8 kur

bu  sorun  herkeste  war  çözülmesi  sadece  benım  için deil  herkes  için  iyi  olcak