Jump to content

Bilgisayar Calısıyor Duruyor Tekrar Calısıyor

dede1515
 Share

Recommended Posts

Garip bir sorun var karşımda, kasanın tuşuna bastığımda fanlar dönüyor sonra duruyor iki saniye sonra yine dönmeye başlıyor sonra yine duruyor. Marş basmıyor gibi sanki. Güç kaynağında sorun olabilir diye düşündüm değiştirdim aynı, harddiskten de ses geliyor cızzz diye o fanlar dönerken onun da gücünü kestim yine aynı şekildevam ediyor, harddiskte sorun yok yani bilgisayar çalıştığında gayet iyi çalışıyor.Bilgisayar sabah ilk açıldığında çalışıyor sonra kapanırsa bu sorunu yapıyor, yani bi başlasa çalışacak ama başlayamıyor.

Video da çektim sorunu daha iyi göreceksiniz, anlayan beri gelsin.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oQuO9AU2jcs

Garip bir sorun var karşımda, kasanın tuşuna bastığımda fanlar dönüyor sonra duruyor iki saniye sonra yine dönmeye başlıyor sonra yine duruyor. Marş basmıyor gibi sanki. Güç kaynağında sorun olabilir diye düşündüm değiştirdim aynı, harddiskten de ses geliyor cızzz diye o fanlar dönerken onun da gücünü kestim yine aynı şekildevam ediyor, harddiskte sorun yok yani bilgisayar çalıştığında gayet iyi çalışıyor.Bilgisayar sabah ilk açıldığında çalışıyor sonra kapanırsa bu sorunu yapıyor, yani bi başlasa çalışacak ama başlayamıyor.

Video da çektim sorunu daha iyi göreceksiniz, anlayan beri gelsin.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oQuO9AU2jcs

Anakarta bağlı tüm parçaları sök sadece anakartı çalıştır aynı şeyi yaparsa anakart sorunludur..

sorun ramden değil anakarttan.Aynı sorunu bende yaşıyorum bu şekilde dur kalk yaparak başlıyor.Sanki ara gazı yiyen ford gibi :give_rose: Anakart kuzey köprüsü arızalanmıştı tamire göndermiştim o zamandan bu yana böyle 2010 yılından beri bu şekilde yol devam ediyorum