Jump to content

Hfslip Ocak 2014 Paketi

Share

Recommended Posts

MRB abiler yav arkadaş yardım edin kafayı yiyecem 100 kere xp günceleştirdim hepside yata aldım makecab error diyo ensonda lütfen sesimi düyün deli olacam bu nasıl bişey ya sizin doyalarmı bozuk anlamadım.LÜTFEN YARDIM !

• 2 hafta sonra ...

merhaba

paketi indirdim. ve kurulum yaptım.

KB973904 hotfix grup içinde olmasına ve [b]hfslipfc-xp[/b] dosyası içinde de tanımlanmasına rağmen, güncelleme olarak ekrana geliyor

konu hakkında tecrübesi olanlar paylaşabilirmi ?

hazırlanmış dosya paketi için teşekkürler

[quote name='rulman' date='14 March 2012 - 13:42 ' timestamp='1331732526' post='1169445']
@tosunpasa;
Sana zahmet sadece o güncelleştirmeyi indidip tekrar dener misin lütfen
[/quote]

Teşekkür ederim

Defalarca deneme sonund sürekli eklentilerin bazıları ya eksik oluyor.. yada iso içindeki dosyaları okuma sorunu yaşıyor idim

En sonunda çareyi KIS i devre dışı bırakmakta buldum çareyi. Onu devre dışı bırakınca ne kurulum aşamasında neden güncelleme esnasında hata mesajı almadım

HotFix olarak eksik paket bulamadı ve daha önceki paylaşım yapmış arkadaşların HFSlip'leri ile yapamadığım sorunsuz Güncelleme ekranına geçebildim.
Diğer paketler ile dün enaz 20 den fazla iso hazırladım. Hepsinde de Güncelleme ve lisans kontrol ekranında beyaz sayfaya düşüp kalıyor idim......

Şimdi geriye modifiye edilmiş ve AddOn ları eklenmiş XP hazırlamakta

Emeği geçen ve paylaşım yapan bütün arkadaşlara teşekkür ederim

[quote name='rulman' date='14 January 2012 - 14:25 ' timestamp='1326543926' post='1140539']
[color="#00FF00"][size="7"][i][s][b][center][font="Comic Sans MS"]HFSlip

Mart,15 2012 Güncelleme;[/font][/center][/b][/s][/i][/size][/color]

[color="#0000FF"][size="1"]o3.15.2012 Tarihi İle Günceldir.
Tüm Bileşen ve Servisler yüklü iken "0" Güncelleme
HF içeriği : 127
HF_SW1 içeriği :1[/size][/color]

[color="#FF8C00"][size="2"][code]İçerir;
Güvenlik Güncelleştirmesi
Güncelleştirme
Düzeltme[/code][/size][/color]

[color="#FF8C00"][size="2"][code]0 dosya kopyalandı iletileri;
WindowsXP-KB2570947-x86-TRK.exe "Kayıt Defteri Değişiklik" Bunun yerine sadece Reg kaydı eklenebilir...
WindowsXP-KB961118-x86-TRK.exe ".Net Kurulduktan Sonra Çıkan Bir Update"[/code][/size][/color]

[color="#FF8C00"][size="2"][code]-Mavi Görev Yöneticisini *.* @Legion Teşekkürler
-Bilgisayarım Özelliklerindeki "Versiyon 2011" değişikliğini *.* @köylü Teşekkürler
-UxTheme Yamasını *.* @Legion Teşekkürler
-TCPIP (Sınırsız) Yamasını içerir *.* @Legion Teşekkürler[/code][/size][/color]

[code]http://www.mediafire.com/download.php?8c4aal1c41vc0i6[/code]

[indent]Önemli Not;
Microsoft Installer 4.5 Sadece XP üzerinde entegre oluyor.

Eklendikten sonra üzerine msi kullanan programlardan office & msn flash paketi & acrobat .net c++ vs... kurulumu sorunsuz olarak gerçeklemiştir.[/indent]
[/quote]

Edited by rulman

İnan birşey diyemeyeceğim. Çünkü kendim bu güne kadar bir hata ile karşılaşmadım. O yüzden hatanın kaynağını tahmin edemiyorum.
Antivirüs ve türevi uygulamalar en kötü ihtimal bir sorun yaratabilir. Ben HFSlip i sadece bu iş için kullandığın sanal XP üzerinde çalıştırıyorum. Hemde MSI 4.5 kurulumunu sağlamak için. Ve bir sorun ile yaratmadı bu güne kadar.
Ama hatanın kaynağınıda bulup paylaşırsan sevinirim. Ve hatanın ayrıntılarını hangi dosyalarda olduğunu yazarsan belki başkalarıda karşılaşmış olabilir.
Yardımcı olabilirler.

rulman daha önce senle konuşmuştuk sağ olasın konuyla ilgilenmiştin ama ben şöyle bir yazı yazmıştım ve konu kapanmıştı işte bilgisayarıma format atıktan sonra tekrar denedim oldu ama meyerse o ana denk gelmiş yani binevi şans ben günceleştirdigimde makecab sorunu alıyordum heralde sıkıştıramıyordu sonra bu sorunu pc ye format atıktan sonradenedim gititi ama sürekli karşılaştıgım sorunlardan bitaneside güncelleştiriyorum xp cd sini sonra .iso yapıp sanalda deniyorum ve dosyaları kopyalarken en az 10-5 tanesini bulamıyo anlata biliyomuyum galiba hflip kopyalayamıyo....

şimdi ben tekrar deniyorum şuan koplayıyo doyaları hfslip yani sonra bakalım ne olacak olmadı senin dediğini yaparrız istersen pc ye bağlana bilirsin ama 33 dk bekleye bilecekmisin ki ? şimdi sorun oldugunda ss(RESİM) çekip atarım siteye..
ilgilendigin için tekrar TEŞEKÜRLER !

ama diger işletim sistemleri benim pc de kasmaya yol acıyor bazı xp ler denedim işte perfect xp gibi ama nafile antirirüs programım kapersky 2012 sizce format mı atmalıyım ne yapmalıyım lakin daha dün akşam format attım pc ye neyapmalıyım ?

legion bende kasmaya yol açıyor sice format atayımı ?
mesela perfect xp indirmiştim internetten hani şu dvd li olan içinde hem xp hemde vista olan onumu atayım ?

ayrıca işletim sistemi yapan birçok arkadaşımız bileşenleri siliyor fakat bunlar gelecekte pc nin bozulmasına sebep oluyor bilidigim kadarıyla

[quote name='haluk65' date='18 March 2012 - 15:03 ' timestamp='1332072215' post='1171588']

ayrıca işletim sistemi yapan birçok arkadaşımız bileşenleri siliyor fakat bunlar gelecekte pc nin bozulmasına sebep oluyor bilidigim kadarıyla
[/quote]

alakası yok,bu sitede güzel modifiye yapan bir çok arkadaş var.Günce bir xp indir kur onu.kasma masma yapmaz.