Jump to content

WebcamMax 3.2.2.0-D

Recommended Posts

arkadaşım bu program ne işe yarar anlayamadım ve vaktim de yoktu incelemeye sen bize anlat bizde sana

aşağıdaki linkten full sürümünü indirmeni sağlayalım....

İNŞAALLAH işine yarar...

Please register to see this content.

bu arada anlatmayı unuttum kurulum nasıl diye...

önce dosyayı indir.sonra rar'dan çıkart.programı kur.ancak programı çalıştırmadan "webcammax.v3.2.0.0-patch" adlı dosyayı programın kurulu olduğu dizine kopyala.sonra kopyaladığın yerde "webcammax.v3.2.0.0-patch" adlı dosyayı çalıştır ve patch butonuna bas.

işte bukadar program artık senin...

Bultar --> Flood yapmak yasaktır. İletileriniz Birleştirildi!

o patch cam görüntüsü üzerinde webcam max die bi yazı var onu kaldırıyo.Ama 30 günlük geri sayımı durdurmuyor geri sayımı durdurabilecek bişiyi olan varmı acaba :D:):D olursa tam süper olur ama B)

o patch cam görüntüsü üzerinde webcam max die bi yazı var onu kaldırıyo.Ama 30 günlük geri sayımı durdurmuyor geri sayımı durdurabilecek bişiyi olan varmı acaba :D:):D olursa tam süper olur ama B)

tespitin için çok teşekkürler arkadaşım....

ancak bana söylermisin 30 gün bilgisayarını kullanıpta format atmaycak iyi bir bilgisayar kullanıcısı...

mutlaka ya yeni bi işletim sistemi çıkıyor yada ya da tnc deki arkadaşlar yeni sistem ayarlıyorlar...

zaten bu progaramla insan 30 günden fazla yaşayabilirmi...ya yeni bi program cıkar ya da bıkarız...

bilmem anlatabildimmi?

Dogru sölüonda format ataaaaaaan var atamayan var her ay format mı atılır yasık deilmi bilgisayara bu arda benim pc min adı haşmet ben kıyamam ona atamam öle her ay fomat öle her program için format atsak pcye ohooooooo.Vardır elbet biyerelerde bununda bi çözümü

Bende de eski bir surumu var ve 30 gun sonra suresi doluyor.Tarihi geri alince gene calisiyor bir yerleri kontrol ediyor ama nereyi kontrol edip de günü ayarliyor bilmiyorum.:excl:

İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER

BEKLEYELİM BAKALIM BELKİ BİRİ ÇIKAR DA HALLEDER

SABIRLI ÇALIŞMALAR

:angry:

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...