Jump to content

Https://www.firsatmobil.com/ Hakkında

major_ata
 Share

Recommended Posts

Fırsat Kosulları ve Hediyesi

•    Bu fırsat Türkiyede bir ilk olarak başlatmış olduğumuz sıra sistemi ile çalışmaktadır, sadece 75tl ödeyerek iPhone 5S fırsatını satın alıyorsunuz, bu fırsatı her 100 kişi satın aldığında bir kargo yola çıkıyor böylece sıra sistemi ile sadece 75 tl ödeyerek 2650tl değerindeki iphone 5S akıllı cep telefonuna sahip oluyorsunuz. 

•    Bu fırsatın hediyesi piyasa değeri 164tl olan carolina herrera 212 vip men parfümdür aras kargo ile 1 hafta içerisinde adresinize maksimum 10 tl kargo ücreti ile teslim edilir. 

[hr]

hakkımızda bölümünde ne telefon numarası ne adres, ne de şirketle alakalı bir bilgi var.

yani meali sizi çok güzel öpeceğiz 

Bu tarz sitelere elimden geldiğince ders veriyorum ben.

Nasıl mı?

Kapıda nakit ödeme imkanı var ise sipariş veriyorum. Sipariş gelince kargoyu teslim almayıp iptal ediyorum. Aynı kargo ile geri gidiyor. Böylece kargo ücreti muck :)

Unutmayın Kusur belirtmeksizin 1 hafta içinde cayma hakkımız var. Bu hırsızlara ceza kesin akıllansınlar.

bir arkadaşım bana sormadan ürünü almış

okadar anlatmama rağmen bir türlü inanmak istemedi

cevapları görüncede hayal kırıklığı ama yinede iyi tarafından bakıp yorum bunlar diyebildi..

anlatamadım anlatamıcamda..

evet ürün 1. sınıf orjinal ama ürün her 100 kişi dolduğunda 1 kişiye gidiyor kargo sadece

arkadaşım 284. kişi olması lazım yanlış hatırlamıyorsam bu durumda  28400 kişi bu ürünü aldığı zaman arkadaşıma gelecek

sıra mantığına göre 28400. kişiye sıra gelinceye kadar milyonları aşıyor .. tıpkı geçmişte yaşanan titan piramit olayı gibi

yanı kazanma mantığı şöyle her yüz kişide 7.5 bin tl toplanıyor 1 kişiye 2000 veya ederi 2500 civarı mal gönderiliyor

bu durumda kargo her hareket ettiğinde 5000 tl cebe kalıyor .. yani  bir cep telefonunu 5000 tl ye satmış oluyorlar bukadar cık mış .  .