Jump to content

Kimlikte Doğum Tarihi Değiştirme

HaNZo27
 Share

Recommended Posts

Selamun Aleyküm  herkese hayırlı geceler... Benim 25.11.1994 tarihinde doğumum olmuştur elimde hastane raporumda var ama şayet kimlikte 25.11.1995 yazmaktadır bunu mahkemesiz en sade halinle nasıl düzelttirebilrim bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim ..

Selamun Aleyküm  herkese hayırlı geceler... Benim 25.11.1994 tarihinde doğumum olmuştur elimde hastane raporumda var ama şayet kimlikte 25.11.1995 yazmaktadır bunu mahkemesiz en sade halinle nasıl düzelttirebilrim bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim ..

şu soruyu sormak istiyorum kaç yıl olmuş şimdi mi?

ne mazeret olursa olsun sanki işin olmaz demiyorum ama çok zor.

Tatil günüm olmasına rağmen patronum akşam üzeri 4 gibi beni arayarak ofise gelebilir misin dedi. Ofise doğru giderken tanımadığım kişilerin saldırısına uğradım. Şirket in alacaklıları olduğunu tahmin ettim sonra dan 7-8 kişilerdi herhalde. Patronum ofisin kapısında beni yerde yığılmış baygın halde gördü. Olayı anlatmıştı ama hala haberim yoktu birşeyden net olarak. Sonra bir alo diyerek 300-400 adam topladı. Ve benide arabasına alarak Mecidiyeköye götürdü. şirketi bastılar. Kadın kız güvenlikçi demeden herkesi öldüresiye dövdüler sonra adamları bağlayıp gözlerimin önünde ön dişlerini penseyle söktüler. Sonra benden Özür dileyerek 2000 $ verdi. Al kardeşim sana zarar verenler bizi tanımıyorlar ve senin hiç suçun olmamasına rağmen bizim yüzümüzden dayak yedin ama yüzüm gözüm dağılmış biçimdeydi diyerek hikayesini bitirdi acemi roman yazarı.

dostum babana bi dava çakacaksın diecekisn ki hakim amca babam beni küçük yazdırmıs bu ne terbiyesizlik dieceksin oda vay genç hemen düzeltelim abi diecek halledecek.:D

ama cok fazla deil 18 lira harc ücreti bide 70 lira kimlik değiştirme derken en fazla 100 lira tutuyor ben yapmıstım :D

kolay gele