Jump to content

Ses Açma Kısma

Karakuyuluahmet
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.

Benim sorunum autoplay ile daha önce biraz uğraşmıştım. Elimde bazı verilere göre haraket ederek çalışıyordum fakat HDD arızalanınca vede uzun süre çalışmayınca konuları unuttum. Gelelim soruma.

Autoplaya ses ekliyorum fakat sesi açıp kapatacak slider ekliyorum ve ses komut dizisini unuttuğum için gerisini yapamıyorum. Ses devamlı olarak aynı tonda çıkmaktadır. Slideri sağa sola yapınca sesi daha önce açıp kapatabiliyordum. Konu hakkında yardım istiyorum.

• 2 hafta sonra ...

Sonunda buldum. Komut aşağıdaki gibi bir butona aktarılıyor ve sonundaki + 20 ses artışını gösteriyor. Başka bir butonada - 20 yapınca ses azalıyor. Uğraşınca insan buluyormuş :) Genede yardım etmek isteyen arkadaşlara teşekkürler. Özellikle DivaneTR arkadaşıma...

vol = Audio.GetVolume(CHANNEL_BACKGROUND) + 20;
if vol < 0 then
vol = 0;
elseif vol > 255 then
vol = 255;
end
Audio.SetVolume(CHANNEL_BACKGROUND, vol);

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By omer5806
      IExplorer plugini ams için yeterli değil ve bunun için GECKO Mozilla Firefox alt yapısını kullanan plugin var mı. 

Yoksa da Gecko alt yapısını AMS'de nasıl kullanabiliriz....
    • By conqu3ror
      Merhaba, profesyonel bir kullanıcı değilim web arayüzlü bir program geliştiriyorum autoplay ilede windowsta tarayıcız çalışmasını sağlıyorumancak autoplay içinde bulunan explorer butonu js uzantılı dosyalarda komut dizisi hatası veriyor sürekli bu sorunu aşmak mümkünmü yoksa farklı yollara mı baş vurmalıyım. Bilgili arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
    • By omer5806
      Vlc pluginini araştırdım ama bir türlü bulamadım. Elinde olan varsa lütfen paylaşabilir mi?
    • By emin.umut
      Yine yapılabilmesi zor olan birşey soracağım, acaba RichText ile eklediğim ingilizce cümlelerin kelimeleri üzerine tıkladığımda ayrı ayrı ingilizce olarak okutabilir miyim?
    • By emin.umut
      Örnekteki gibi kelimeleri doğru yere taşıyıp, kontrol et butonuna tıklayınca doğru mu yanlış mı olduğunu kontrol etmek istiyorum. Acaba bunu yapmam mümkün mü?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...