Jump to content

KEYLOG[ARİYORUM]

fecre

Recommended Posts

Merhaba Arkadaslar

Forumda Aradım Ama Adam akıllı Trojen Bulamadım. Prorat-Proagent - Vatos vss. Bunlar Tarihe Karişti.

Yeni bişiler Ariyorum Antilerin Tanımıyacagi+Resim Cekme Özelli. COk mu bişi istedim..

.H.D.E. Software Gibi Bişiler Ariyorum

:D

• 4 hafta sonra ...

Spytech'in üretmiş olduğu başarılı bir yazılım var... Lamerler içindir ama şirket patronları genelde takip için kullanır... Spytech SpyAgent 5.xx olması gerekir!

Belirlediğin key vuruşlarını istersen sana mail atar, belirlediğin aralıklarla ekranın görüntüsünü kayıt eder ve mail atar, ziyaret edilen siteleri kayıt eder (süre bilmem ne), msn kayıtlarını alır vs. bildiğin casuz işte... bulursan burada paylaş... :blush:

NOT: Spyyazılımlarını etkisiz kıl da diyebiliyorsun... spy yazılımı bulmuyor kısaca... çalıştığını gizliyor ve hatta windows çalışırken istersen kendi mesajını atabiliyor... uninstall seçeneğini açarsan kişi etkisiz hale bir şifre ile getirebilir aksi taktirde silinirse sistem windows görev yöneticisini iptal eder... silinmiyor tabiki namuzsuz...

aklına gelebilen hertürlü kayıtları ayrı ayrı pencereler altında tutuyor sende bir tuş kombinasyonuyla açıp şifre girerek kayıtları okuyabilirsin... ya da mail atmasını istersin... :wub:

goldenkey logger hiç bir anti ye yakalanmıyor bilfiğim kadar internet kafelere yüklüyor arkadaşım program hiç bi şekilde görünmüyo hiçbi yerde,sen ctrl+shift+f7 kısayoluna basınca geliyo giriş yapıyosun,sonra o bilgisayarda yazılan herşeyi,saat ve tarihi ile bilfiriyo sana istersen yen isürümü email adresine bile gönderiyor,ama bi namussuzluk yapmayın bu programla doğru olmaz bence....bi de hack sitelerinden indirmeye kalkma içinde kesin bi virüs ve trojan vardır...

Merhaba Arkadaslar

Forumda Aradım Ama Adam akıllı Trojen Bulamadım. Prorat-Proagent - Vatos vss. Bunlar Tarihe Karişti.

Yeni bişiler Ariyorum Antilerin Tanımıyacagi+Resim Cekme Özelli. COk mu bişi istedim..

.H.D.E. Software Gibi Bişiler Ariyorum

;)

toplum veya devlet veya hizmetin adına istiyorsan tamamda kendine yapılmasını stemediğin bir şeyi başkalarına uygulamak onun özeline sahip olmak onun özel bilgilerine ve hayatına girmek bu tür proğramlar vasıtasıyla sence nasıl br duygu be arkadaşım.bana tarf edermisin ben çocuklarımın cebini bile karıştırmıyorum yetiştirme tarzından dolayı.!!!!

Aslında bu hack olayına neden bu kadar merak salınır bilmiyorum başkalarının mahremiyeti diğer insanları niçin bu kadar ilgilendiriyor bunu da anlamış değilim düzeni bu hale getiren insanlara da bunu sormak ne kadar doğru onu da bilmiyorum...? (kimse üzerine alınmasın) birazda "white Hacker" konusuna merak salınsa, insanlar bu yönde organize edilse... sanırım geleceğin süper mesleklerinden birisi de "white Hacker" olacak...

Spytech'in üretmiş olduğu başarılı bir yazılım var... Lamerler içindir ama şirket patronları genelde takip için kullanır... Spytech SpyAgent 5.xx olması gerekir!

Belirlediğin key vuruşlarını istersen sana mail atar, belirlediğin aralıklarla ekranın görüntüsünü kayıt eder ve mail atar, ziyaret edilen siteleri kayıt eder (süre bilmem ne), msn kayıtlarını alır vs. bildiğin casuz işte... bulursan burada paylaş... ;)

NOT: Spyyazılımlarını etkisiz kıl da diyebiliyorsun... spy yazılımı bulmuyor kısaca... çalıştığını gizliyor ve hatta windows çalışırken istersen kendi mesajını atabiliyor... uninstall seçeneğini açarsan kişi etkisiz hale bir şifre ile getirebilir aksi taktirde silinirse sistem windows görev yöneticisini iptal eder... silinmiyor tabiki namuzsuz...

aklına gelebilen hertürlü kayıtları ayrı ayrı pencereler altında tutuyor sende bir tuş kombinasyonuyla açıp şifre girerek kayıtları okuyabilirsin... ya da mail atmasını istersin... :(

Please register to see this content.

İşe yaramadı gibi...

Yanlız ben Build Version 6.01.06 i kullandım...

Ama ardamax var. Hiç gözükmedi daha.. :(

• Administrator
Please register to see this content.

İşe yaramadı gibi...

Yanlız ben Build Version 6.01.06 i kullandım...

Ama ardamax var. Hiç gözükmedi daha.. ;)

Ardamax'ı bir tek nod görmüyor zaten. Diğerleri tanıyor.

tanıdın birine atceksen proagent kullan server oluştur simgesini setup simgesi koy ve özelliklerden anti vrüsleri kapat sen engelleyi vede sistemi geri yüklemiyi durdur de ve diskete at arkadaşına gidince güzl program diyü yükliyemde tıkla hata verince olmadı a.q felan de :D

bn herkese attım o şekil

RESİM ÇEKEN BİR TROJEN ARIYOSAN PERCEK KEYLOGER TAVSİYE EDERİM BENİM BİLDİĞİM KADARIYLA 3 GÜNLÜK Bİ KULLANIM SÜRESİ VARDI

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...