Jump to content

Hdd Password Sorunu Seagate Hdd

dede1515
 Share

Recommended Posts

elimde acer  marka  bir  laptop  var  ve bios sifresi vardı  onu  kırmayı  başarıdım  ve  şuan  bilgisayar  hdd  şifresi  istiyor  denemedigim olay kalmadı  hiren  boot  cd  + hdd unlock  programı falan cıkardım  baska  pcde denedim  gene  aynı .  rica  etsem  öneride bulanabilirmisiniz ?

elimde acer  marka  bir  laptop  var  ve bios sifresi vardı  onu  kırmayı  başarıdım  ve  şuan  bilgisayar  hdd  şifresi  istiyor  denemedigim olay kalmadı  hiren  boot  cd  + hdd unlock  programı falan cıkardım  baska  pcde denedim  gene  aynı .  rica  etsem  öneride bulanabilirmisiniz ?

laptop sizin mi?

edit: cevap gelmediğine göre size ait değil.

yardımcı olamam

Edited by efes34

laptop sizin mi?

edit: cevap gelmediğine göre size ait değil.

yardımcı olamam

evet  benim Kardeşim   laptop  benim  deqilse  neden  burda  ben konu  açıyımki gider yeni hdd  takarım  benım arkadasımındı  bios la  kurcalmıs  ve hdd bios  şifre  vermiş  fazla  anlamadıgı  için  hdd  ve bios şifre konulmus  ve ugrastım  bios kırmayı  basardık  ama   hdd  başaramadım  sizdeen ricam  öneriniz varsa yardımcı  olurmusunuz ?

garanti süresi  1 yıldır bitmiş kardeşim  ben  bılgılerı  ıstemıorum  hdd  acılsın  yeterli ..!!

bu şifre hdd kartında bi chip e yazılıyor firmware yükleyebilirseniz bi ihtimal düzelebilir piyasadaki programlar disk üzerinde işlem yapar bu yüzden maxtblast çözüm olmaz diyorum hdd için firmware bulmaksa çok zordur hdd marka modeli önemli

Edited by oguzhan43

bu şifre hdd kartında bi chip e yazılıyor firmware yükleyebilirseniz bi ihtimal düzelebilir piyasadaki programlar disk üzerinde işlem yapar bu yüzden maxtblast çözüm olmaz diyorum hdd için firmware bulmaksa çok zordur hdd marka modeli önemli

ANLADIM  TEK  ÇÖZÜM FİRWARE YANİ 

dostum burdakini dene burda aynı işi toshiba deniyor çocuk oluyor ben bu işi dell bilgisayarda denemiştim olmuştu

http://www.youtube.com/watch?v=b2OFUsEBLHU

yaptım sonuc yok  seagate hdd  cok  deqişik bi şifreleme  öle  basit değil sitesinden  sordum sadece kart  değişşise anca  olurmuşş firmware yokmuş bu  hdd için