Jump to content

Facebook Şifremi Kırdılar

Share

Recommended Posts

Abilerim kardeşimin facebook şifresini kırmışlar nasıl alabilirim bu konuda bilgisi olan varmı her türlü güvenlik sousu falan denedim hotmailide denedim ama kardeşim şifresini unutmuş hotmailin bunların dışında yardımcı olursanız çok sevinirim....

Facebook son zamanlarda güvenlik konusunda kendini bayağı geliştirdi. Eğer ilgili e-posta üzerinden kurtaramıyorsan telefonuna kısa mesaj yolu ile kod gönder. Eğer bunlara da hiç erişimin yoksa herhangi bir e-postanı yaz onda da güvenlik sorusu soracaktır eğer güvenlik sorusunu bilmiyorsan şifreyi sıfırlayamazsın bildiğim kadarıyla.

Kardeşim ilk olarak numarayı değiştirmiş olması güvenlik sorusunu giremeyeceğin anlamına gelmiyor. RealyMan abiminde dediği gibi gizli yanıtı gir şifreni değiştir 24 saatliğine hesabın güvene alınıcak sonra kullanmaya başlayabilirsin. Senden yeni e posta girmeni isteyecek. E posta gizli yanıtınıda mı bilmiyorsun ?

Arkadaşlar bu konuyu fazla irdelemeyelim kanısındayım. Konuyu açan arkadaşı tenzih ederim ama hesap çalma eskidendi yani öyle kolay olmuyor o işler kendi hesabımda denedim olmadı..Velhasıl çok paylaşımcı olmak yeri geldiğinde iyi değildir.Umarım dediklerimi anlamışsınızdır.

Not. Bu arada söylemeden edemeyeceğim. Kardeşinin facebook hesabını çalmışlar ve kardeşinin hotmail hesabının şifresinin unutmuş olması umarım rastlantıdır. Yani mail kullanmadığımız bişey değil ve şifresini unutmak ki facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinin şifresini unutan pek rastlamadım, öyle zor olduğunu zannetmiyorum. Telefondan da girmiyordur şimdi telefonuna kod da gönderemez gibime geliyor. :)

Edited by SimpsoN_Bart

https://account.live.com/ResetPassword.aspx?wreply=https://login.live.com/login.srf%3fwa%3dwsignin1.0%26rpsnv%3d12%26ct%3d1391380695%26rver%3d6.4.6456.0%26wp%3dMBI%26wreply%3dhttp:%252F%252Fmail.live.com%252Fdefault.aspx%26id%3d64855%26cbcxt%3dmai%26snsc%3d1%26vv%3d1550%26mkt%3dTR-TR%26lc%3d1055&id=64855&uiflavor=web&uaid=85d52caa1c0c49a4b5e920ee6eea6c68&mkt=TR-TR&lc=1055&bk=1391380698

yaz email adresini güvenlik sorusu olarak yazdığın soruyu soracak kardeşin büyük ihtimalle cevabını verebileceği bir şey yazmıştır bende şifremi unutmuştum bu yöntem ile buldum

Edited by lori_mehmetziya

valla kardeşim kardeşim henüz 12 yaşında Hotmail şifresini unutmuş yoksa benim işim olmaz face çalmakla falan doğru söylüyorsun telefon kullanmadığı içinde elefona kod gönderemiyoruz yani yapacak bişimiz olmadığı için sizden yardım istedim bu arada yardımcı olmaya çalışan arkadaşlar teşekkürler... dediğiniz gibi yapıp çözdüm işi sağolun SimsoN_Bart kardeşim durum bundan ibaret 

Merhabalar, Bence hiç uğraşmayın. 

Önceden giriş yaptğınız bilgisayar veya cep telefonunuzdan giriş yapın ( eski şifrenizle ) 

Şifre değişirilmiş hatası alıcaksınız. Hesabım başkasının eline geçti Tıklayarak hesabı kilitleyin ve sonra tekrar giriş yapın hesabınız otomatikmen yeni şifre isticektir. Saygılarımla