Jump to content

Bluestacks Çalıştırmak

remixer42
 Share

Recommended Posts

sitenizde herhangi bir yardım bölümü bulamadıgım için buraya açmış bulundum konuyu win 7 nin altına alt forum olarak yarım acılmıs olsaydı keske ...

Intel® Core™2 Duo Processor E4600 
(2M Cache, 2.40 GHz, 800 MHz FSB) işlemcim 

Asus p5gc-mx 1333 Mhz anakart 

3 gb kingston ram 

160 gb hard diskim ve 1 gb 128 bit x1550 ekran kartım mevcut 

Bu sistem üzerinde en verimli ve hızlı şekilde hangi windows serisini çalıstırabilirim söylermisiniz ( su an yüklü olan Windows 7 home premium)(Fakat pek memnun degilim.)

amacım Bluestacks adlı sanal android uygulamasını pcde acabilmek (kasmadan)

sistem önerileriniz için simdiden teşekkürler.. Xpde kesinlikle acmadı Bluestacks bilginize.

kardeşim eğer sistemin oysa çok kötü..pcni biran evvel değiştir. yenisini al.karar verirsen sana bomba gibi bir makina toplayabilirim..am birazcık paraya kıyıcaksın..

bişey daha bluestack programı tam randımanlı çalışmıyor..her android oyununu açamayablirsin.unutma...

o kadar berbat değil arkadaşım büyük ihtimalle aklıma gelen şu neden var blue stacks bende kullanıyorum fakat biliyosundur bütün driverlar güncel olmadan çalıştıramıyosun ve güncellediğin driverlar arasında beta sürüm varsa ondan yapabilir i5 işlemci hd 7670 ekran kartı ve 6 gb ram varken bile bende de kasma yapmıştı tavsiyem win 7 ultimate format at sitede günceli var indir kur daha sonra win update aracılığıyla tüm güncellemelerini yükle çünkü gerekli driverlarda bulunuyor kasma olacağını sanmıyorum yeterki driverlar güvenilir ve güncel olsun