Jump to content

Sony Psp Tavsiyesi

Share

Recommended Posts

arkadaşlar yiğenime doğum günü hediyesi olarak bir tane psp alıcam ancak hangisi daha iyi pek bilgim yok. Linkte verdiğim psp ile tüm oyunları oynayabilirmi yoksa yeni çıkan PSP Vita mı almamız gerekiyor. Aralarında çok fazla fiyat farkı var. 

almayı düşündüğüm ; 

http://goo.gl/064exB

Edited by ArminVB

Yazilim yuklenerek oyunlari oynayabilirsin bende 1000 fat serisi var ve gen-d5 r yukseltmistim her oyunuda oynadim suan guncel oyunlari hangi surum friware yazilim yukleterek oynarsin bilemiyorum ama maden hediye alacaksin psp nerden baksan 400-450 tl civaridir sanirim onun yerine hdd kapasisesi makul duzeyde olan bir ps3 alabolirsin bence 500-550 tl gibi bir fiyata arastirirsan bulabilirsin ama ucuz buldum diyede hemen sarilma ps4 hangi serisi ona bak cunku her seri kirilamiyor. Bence ole yap derim psp bende var ama hic oynamadim oyunlarida bir cogu java tabanli oliyor zaten genelde bu benim sahsibgorusum fakat verdiginiz paraya yazik olur derim ben.

Edited by beyantt

Tam olarak şuan tarif edemem ama nette ufak bi  araştırmayla rahatlıkla yaparsın, 10 yaşındanki çocuklar yapıyor o derece basit, hiç dert etme gönül rahatlığıyla kullanırsın

onu yapınca garanti dışı kalma durumu oluyormu ? 

• 4 ay sonra...

kardeş ben satıyorum yanında 8 GB memory stick 3 adet orjinal oyun kılıfı bedava şarj aleti  garanti belgesi full 350 tl den sana bi indirim yaparım iletişime geçmek istersen sahibinden.com dan mesaj atabilirsin ilan şu http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-tasinabilir-konsol-sony-psp-3004-slim-piano-black-pluskilif-plus8gb-mem-plus3-orj-oyun-bedava-171305590/detay/