Jump to content

Akülü Arabaya Çok Para Vermeyin Ucuzu Burda

Mayq
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar oğluma akülü araba alayım dedim, iş görcek bişey 300 tlden başlıyor trde ve 6v 4a aküsü olanlar bu fiyat. Bunlar hep Çinden geliyor sonuçta toptan getirip burda fiyatı 2 ye katlayıp satıyorlar.

Çinde tr.aliexpress.com sitesinden buldum. 12v 7a akülü ve uzaktan kumanda özelliğide olan akülü araba 100 tlye felan geliyor. 

Çinde 60-70 tlyede satılanlar var, onlarda türkiyede 200-300 tlye satılan 6v 4a olanlar.

Aşağıdaki 100 tlye gelen akülü araba, trde ortalama 400-500tl  oğluna yiğenine alacak varsa burdan alsın. kargo dahil 100 tl civarı 50$ yani. 7-10 günede geliyor

buyrun linki burda  

http://www.aliexpress.com/item/Compn-buggiest-child-electric-bicycle-hd5655-car-battery-car-video-game/1769785039.html

pre_1397426858__t2fpn6xtpaxxxxxxxx_26757pre_1397427027__t2yih7xuvaxxxxxxxx_26757

Aynı siteden daha önce Xbox 360 Joystick aldım kablolu PC için. Burada sorduğumda 75-80 tl falan demişlerdi banada, toplam olarak 30tl ye mal oldu ve 10 gün içinde elimde olmuştu. Geldiğinde kutusunda microsoft bandrolü vardı.

Yaklaşık olarak 1 hafta kadar öncede Ebay dan sipariş verdim. L920 için ekran jelatini 3 adet 1$ olaraktan. oda Hong Kong tan gelecek bakalım. :)

Edited by KenanK

ben bu tür ürünler için DealExtreme yani dx.com'u tercih ediyorum.15-17 günde geliyor + taşıma ücreti almıyorlar. yani 20 TL'lik ürün de aldım, 60 TL'lik ürün de aldım, kargo ücreti olmadan geliyor.

özellikle telefon aksesuarlarında fiyatları çok iyi. en son şunları almışım:

wvfOK0m.png

arkadaşlar alacak olan varsa mutlaka itibarı olan satıcılardan alsın. çok satış yapanlar nispeten güvenlidir. 1 tane sd kart için sipariş verdiğim bir satıcı kargo yapılmış gibi göstererk arjantine güya benim kargoyu yollamış :). satışa geldik yani. ayrıca aliexpress paypal satışı yapmıyor direk kredi kartıyla alışveriş var. itiraz etseniz bile geçmiş olsun. ona göre alanlar alsın ;)

bu ürünler genelde deniz (gemi) yoluyla geliyor..gümrük e takılmasına gerek yok..kargo ücreti verirseniz daha erken gelir yoksa geç geliyor..eger alacaksanız bu siteden daha önce alış veriş yapanlarla beraber alın..daha saglam olur

Ben henüz almadım ama aldığımda ve geldiğinde burada paylaşırım. Satıcıya mesaj attım cevap bekliyorum. Başka seçeneklere baktım başka bir model düşünüyorum. Sadece o ürün olarak düşünmeyin orda birçok seçenek var.

Benimkisi sadece bir fikirdir satıcıyı felan tanımam :)  yanlış anlama olmasın

Sitenin, satıcılar ile online konuşabileceğimiz msn gibi bir programı var ordan satıcının online olup olmadığını görebiliyoruz.Yada direk online yazan kısımdan satıcıyla konuşabiliyoruz, önce satıcıyla muhattap olup almanızı öneririm, online olmuyorsa başka online olan satıcılara bakın bence.

Kargo olayına gelirsek, sökülmüş laptop monütörünü masaüstünde veya başka şekillerde kullanmak için Av-HDMI usb girişli kumandalı bir parça sipariş ettim. Adamın adı Frank Mo , her gün online, ürün 2 hafta içinde gelecek. Ürünleri gönderirken üstüne hediye adında bir sticker felan yapıştırdıklarını söylediler. 

Edited by Mayq