Jump to content

Donanim Sorunu ..!

beyazaltin

Recommended Posts

arkadaşlar bizim internet kafemiz var, internette araştırmalar ve kurcalamalar sayesinde fiestaxp yi gördüm indirdim kurdum fakat belli bir zaman sonra durup dururken pc restart çekiyor , 3d oyunu açınca ekran kararıyor kalıyor , oyun takılıyor , bi şekilde sanki stop ediyor gibi ...fiesta yı sildim c ye format çekip orjinal win kurdum oyunlarda yine aynı şeyi yaptı ..halbuki fiesta kurmadan önce hiçbir sorun yoktu pc lerde .. :D pc lerin özellikleri aynı --msi kt4av,amd 2500+,512mbddr400,256mb ati9550128bit) bu arada ekran kartı markası powercolar , fakat ben orjinal driver yüklüyorum bazen hiç çalıştırmıyor bazen mavi ekran çıkıyor , sapphire driver denedim onda çalıştırdı fakat daha sonra yine fos ... şu fiesta yı ne zaman adapte ettim bütün sorunlar başladı :D bu sorun için anakart dan ayar duvar yaptım , birsürü ekran kartı driver ı indirdim denedim yinede fayda etmedi ...çalışır durumda bilgisayar restart çekip duruyor :) sorunuma çözüm yolları bulabilecek arkdaşların yorumlarını ve düşüncelerini bekliyorum , tşk ederim .... :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...