Jump to content

Telefon Tavsiyesi

shmd
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce hepsiburada.com dan htc one x aldım.fakat htc nin one x e artık güncelleme getirmeyecegini ( android 4.2 ) öğrendim biraz pişman oldum. Sizce ürünü geri iade edeyim mi?? Başka telefon öneriniz var mi ücreti max. 1000 tl olacak İyi çalışmalar

Bana kalırsa hemen iade edin bu telefon eski sayılır sanırım üretimide yok doğal olarak destekte bulamayabilirsiniz.

Tavsiyeye gelince de birçok alternatif var general mobil discovery Htc desire 500 samsung S4 mini gibi

İptal ettim siparişi desire 500 hoşuma gitmedi ve samsung almayı düşünmüyorum. G2 süper ama biraz büyük ve pahalı ( bildiğim sitelerde 1500 civarı daha ucuz temin etme şansımız var mi ?)

Edited by shmd

Teşekkür ederim hepinize g2 yi düşüneceğim farklı fikirleri olan var mi?? @gsgoko gg aldığınız ürünün garantisini kim karşılıyor?

General mobile discovery elite lite ı yada üzerine 299 daha koyar discovery elite  alabilirsiniz.. Fakat ben ikisininde yerinde bende Lg G2 derim.. Telefon bi başka sanki G2 :D

Edited by neskali

Alalı 4 ay oldu telefon tık demedi şükür. Garantiye göndermedim ama 1-2 soru sordum müşteriyle ilgileniyorlar yani . L90 da iyi ama telefon alçaksanız 30 lira fazla verin G2 alın bence.

bende araştırıyorum da note 2 düşünüyordum. G2 ile note 2 yi kıyaslarsak ne söyleyebiliriz? 

Bende Sony Xperia Z2 yi bekliyorum.

Görünüşte güzele benziyor ve sanki alınabilecek bir telefonmuş gibi duruyor.

Xperia kullanan görürsem soruyorum şikayetiniz var mı diye...

Şimdiye kadar sadece bir kişi ısınma problemi var dedi. (Yanlış hatırlamıyorsam z1 idi)

Onun dışında kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar.

Hazır telefondan konu açılmışken sizlere de sormak isterim.

Bildiğiniz ya da duyduğunuz Xperia kullanıcılarından şikayeti olan varsa bizleri de bilgilendirirseniz seviniriz. :)

Veyahut Z2 için eksik gördüğünüz bir yanı var mı?  :hım: