Jump to content

Satılık Komple Sistem

yadas
 Share

Recommended Posts

Sistem komple satılıktır. İsteyen olursa Masa hediyedir.

sanapazar ilanı açılır.
Çalışır durumdadır sorunsuzdur.
Kargo alıcıya aittir.
Fiyat 300 TL.

Özellikleri şöyle:

CPU : DualCore Intel Pentium E2180, 2000 MHz
Anakart: Gigabyte GA-945GCM-S2L
Ram: Kingston 2GB DDR2-667
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9400 GT (512 MB)
HDD: 250 GB, 7200 RPM, SATA-II
Monitör: 19"

um8rHPK.jpg

i0LDaxv.jpg

atuvtrC.jpg

RuJ8Shl.jpg

vHdutle.jpg

duhRcD2.jpg

son fiyatmı 300 ama çok pahalı

Belirtilen özeliklere göre fiyatı gayet makul.Bu özelliklere göre daha ucuz bulmak biraz zor.Keza ürünler kozmik olarak temiz şayet eğer herhangi bir arızası yok ise almaya düşünenlere tavsiye ederim şahsen.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Merhaba, kargo dahil 240-250-TL aralığında sanalpazar açmayı düşünürseniz özel mesaj ile irtibat kurabilirsiniz. İkinci el fiyatınız normal gibi görünsede 650-TL civarı sıfır ve orta sınıf sayılabilecek performansta masaüstü bilgisayarlarlar düşündürüyor.

Amacım kesinlikle yorumda bulunmak değil, aksine eğer fiyat indirip satmayı düşünürseniz bugünlerde talip olabilirim.

Hayırlı satışlar.

Arkadaslar bahsi geçen sistem eski dahi olsa sadece kasasi dahi 100 Tl üzerinde eder zira Dente bilgisayar bayisi olarak resimdeki kasanin kalitesine aşinayim. Bu Bahlamda parça bazında değerlendirirseniz kasa cok rahat 300 TL eder Kaba bir hesap yapsak dahi 100 TL monitor için 100 TL Sadece Kasa için desek diğer donanımında 100 edeceğini varsayabiliriz. Kargo sorunu olmasa ben alabilirdim 300 e ancak bulunduğum bölgeye tüm ürünler en az 50 tl kargo tutar.

Arkadaslar bahsi geçen sistem eski dahi olsa sadece kasasi dahi 100 Tl üzerinde eder zira Dente bilgisayar bayisi olarak resimdeki kasanin kalitesine aşinayim. Bu Bahlamda parça bazında değerlendirirseniz kasa cok rahat 300 TL eder Kaba bir hesap yapsak dahi 100 TL monitor için 100 TL Sadece Kasa için desek diğer donanımında 100 edeceğini varsayabiliriz. Kargo sorunu olmasa ben alabilirdim 300 e ancak bulunduğum bölgeye tüm ürünler en az 50 tl kargo tutar.

Yapıcı yorumunuz için Teşekkürler.

Acaba sanalpazar indirimli kargo ne kadar tutar ? Bilgisi olan arkadaş var mı?

• 1 yıl yıl...
  • 3 ay sonra...