Jump to content

windowsun boot ve logon ekranının değişimini katılımsız cdye nasıl entegre edebiliriz?

Recommended Posts

Benim sorum hazırlamakta olduğum katılımsız xp pro sp2 nin kurulumu bitikten sonra windowsun boot ve logon ekranının değişmiş olarak kurulmasını istiyorum bunu windows kurulduktan sonra tune up ile yapıyorum birde bunla uğraşmamak için cdye nasıl entegre edebiliriz?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Boot Ekranı İçin ; Tune Up Programı System32 de tukernel.exe 'i oluşturur. Siz bunu kopyalayıp adını ntoskrnl.exe olarak değiştirin ve aşağıda verdiğim 1,2 isimli dosyaları sırası ile çalıştırın. Karşınıza ntoskrnl.ex_ çıkacak bunu I386 içine atın ve değişimi onaylayın.

Logon İçin İse Logonui.exe olması lazım . Onun için de aynı işlemleri yapın. Yalnız 1,2 dosyalarını sağ tıklayıp düzenle diyerek ntoskrnl.exe yerine logonui.exe yazın.

Not : Alttaki Dosyanın Uzantısını txt Yaptım Siz .rar Yapın.

Boot Ekranı İçin ; Tune Up Programı System32 de tukernel.exe 'i oluşturur. Siz bunu kopyalayıp adını ntoskrnl.exe olarak değiştirin ve aşağıda verdiğim 1,2 isimli dosyaları sırası ile çalıştırın. Karşınıza ntoskrnl.ex_ çıkacak bunu I386 içine atın ve değişimi onaylayın.

Logon İçin İse Logonui.exe olması lazım . Onun için de aynı işlemleri yapın. Yalnız 1,2 dosyalarını sağ tıklayıp düzenle diyerek ntoskrnl.exe yerine logonui.exe yazın.

Not : Alttaki Dosyanın Uzantısını txt Yaptım Siz .rar Yapın.

benimkiside olmadı ,bunu başka bi yöntemi varmı yardımcı olabilirseniz sevinirim

kardes boot dosyasını katılımsız kuruluma eklemen için 4 tane dosyayı editlemen lazım oyuzden bootu arkadaslarınki gibi yap logon u ise i386 dosyasında logonui.ex_ dosyasını 7 ziple ac içindeki logonui.exe dosyasını cıkar reshack programıyla degıstıre bılırsin sonra duzenlemiş oldugun logonui.exe dosyasını çaliştır' dan cmd ile dosyanın yolunu buluyoruz

Please register to see this content.

kardes boot dosyasını katılımsız kuruluma eklemen için 4 tane dosyayı editlemen lazım oyuzden bootu arkadaslarınki gibi yap logon u ise i386 dosyasında logonui.ex_ dosyasını 7 ziple ac içindeki logonui.exe dosyasını cıkar reshack programıyla degıstıre bılırsin sonra duzenlemiş oldugun logonui.exe dosyasını çaliştır' dan cmd ile dosyanın yolunu buluyoruz

Please register to see this content.

Yukarıdaki yöntemle aynı bu ne fark var arada.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...