Jump to content

Asus X550Ln-Xo069D Notebook

Share

Recommended Posts

Asus X550LN-XO069D Notebook

Nasıldır İyi Mİdir? Kullanan Var Mı?

Teknik Özellikler Notebook Markası Asus İşlemci Markası Intel İşlemci Modeli 4.Nesil Intel® Core i5-4200U Çift Çekirdekli işlemci İşlemci Tipi Intel Core i5 İşlemci Cache 3 MB Ekran Boyutu 15.6 Ekran Tipi LED HD Ekran Çözünürlüğü 1366x768 Ekran Kartı Nvidia Ekran Kartı Belleği 2GB Paylaşımsız Grafik İşlemcisi Nvidia Geforce GT840M HDMI Var Sistem Belleği 4GB Bellek Tipi 1600 MHZ DDR3 Max Bellek 8 GB Disk Kapasitesi 500 GB Disk Hızı 5400 RPM Optik Sürücü 8X DVD+/-RW Drive Bluetooth Bluetooth 4.0 Usb Portu 1 USB 2.0 + 2 USB 3.0 Video Portu 15 pinli VGA video konnektörü Klavye Standart Q TR Hoparlör Dahili Stereo Hoparlörler Kamera hd kamera Touchpad Çok Fonksiyonlu Touch Pad İşletim Sistemi (Yazılım) FreeDos Pil Teknolojisi 4-cell Li-lon Pil Notebook Ağırlığı 2.30 Kg Garanti Süresi 24 Ay Resmi Asus Servisi Üretim Yılı 2014

Genel kullanım amaçlı bu özellikteki bilgisayar fazla bile.. teknik resim offis için ideal.. Ben külüstür laptobum lenovo ile üç yıldı bu işi rahat rahat görüyoru.PES NBA allods vb. oynayacaksan evdeki çocukların oynadığı pcye beş basar.. o zaman.. sadece asus ram konusunda biraz  cimri4 gb ramın tamamını kullanmıyor 64 bit sisitemlerde kendi imgından başka bir sistem yüklemeye kalkarsan sorun çıkarıyor , fabrikadan oem olarak gelen programları kaldırmak sıkıntılı .. kaldırıyorsun fakat sistemi açınca kendi imaj programından dolayı kalkmamış görünüyor..Asau sağlamlıkta 1. işlevsellikte 2. sırada ..lenovo ise işlevsellikte1. sağlamlıkta 2. ben sana aynı özellikte lenovotavsiye ederim.. başka markaların hepsi kek..

Ne için kullanacaksın, oyun içinse yetersiz kalabilir.

GÜncel Oyunları Orta Seviyede Açıyor Sanırım Fazla Oyun OYnayan Bİri De Değilim Ama Oynarım Yani ;) Daha Sonra Ram Takviyesi Yapabilirim :D

Genel kullanım amaçlı bu özellikteki bilgisayar fazla bile.. teknik resim offis için ideal.. Ben külüstür laptobum lenovo ile üç yıldı bu işi rahat rahat görüyoru.PES NBA allods vb. oynayacaksan evdeki çocukların oynadığı pcye beş basar.. o zaman.. sadece asus ram konusunda biraz  cimri4 gb ramın tamamını kullanmıyor 64 bit sisitemlerde kendi imgından başka bir sistem yüklemeye kalkarsan sorun çıkarıyor , fabrikadan oem olarak gelen programları kaldırmak sıkıntılı .. kaldırıyorsun fakat sistemi açınca kendi imaj programından dolayı kalkmamış görünüyor..Asau sağlamlıkta 1. işlevsellikte 2. sırada ..lenovo ise işlevsellikte1. sağlamlıkta 2. ben sana aynı özellikte lenovotavsiye ederim.. başka markaların hepsi kek..

yorumun için sağol baktımda genel anlamda fiyat performans bilgisayarı gibi geldi fiyatı 1284 tl :D

Edited by catre