Jump to content
TNC-TR

bkrydn68

Üye
 • Content count

  217
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About bkrydn68

 • Rank
  TnC Bronze

Recent Profile Visitors

449 profile views
 1. bkrydn68

  Win8-8.1 Aktivasyon Araçları / Telefon & Kms & Wmc

  Arkadaşlar belki burası yeri değil ama windows 8.1 pro online aktivasyon key varmı elinizde.hani silui 3 yazınca çıkan ekrandan yazınca aktivasyon olandan..
 2. bkrydn68

  Linux Lite 4.0 Stable

  Linux u kullanamama nedenlerim: 1.Java platformlarında sorun çıkarması 2.Excel çalışmalarında Libre Office nin Microsoft excel kadar kullanışlı olmaması Bu iki sorun olmasa Linux her zaman windowstan iyidir. Ama Maalesef windows a mahkumuz..
 3. win 8.1 pro kullanıyorum. Keşke bu sistemin de dijital aktivasyonu olsaymış...
 4. bkrydn68

  Office 2019 Preview Türkçe

  Olmadı abi.. ya da ben beceremedim .Cmd yi yönetici olarak çalıştırdım. Çalıştırılabilir program ya da dosya olarak tanınmıyor diyor. indirdiğim dosyada shift tuşuna basıp sağ tıklayınca anında komut ekranı yok oluyor .Artık offline installeri beklemem gerekecek..Maalesef düzgün bir anlatım yok setup dosyasını mı cmd olarak çalıştıracağım..
 5. bkrydn68

  Office 2019 Preview Türkçe

  komutları denedim olmadı arkadaşlarım...
 6. hangisini indiriesem indireyim. y a çalışmıyor ya da yakalanıyor.Ant download menager kullanıyorum mecburen . video indirirken hata verdi çalışmadı abi...
 7. üstadlar galiba bu antivirüs programı windows 10 a uymuyor.Hem free antivirüs hem pro kuruluyor. sistem kafayı yiyor.
 8. Üstadım linkleri, de görebilseydik..Yukarıdaki iki link sanırım ofis linki
 9. bkrydn68

  Windows 10 Rs4 X64 AIO 1803 Son Sürüm

  kms aktivasyonu kurar kurmaz benim pc reset attı ve bir daha açılmadı sıfırlamak zorunda kaldım.
 10. bkrydn68

  Linux Mint Arka Plan Resimleri

  çok ama çok teşekkür ederim.. sağolun
 11. Linux Mint Arka Plan Resimleri Arkadaşlar Linux mint in background resimleri çok harika.Usb Bellekten Cinemaonu çalıştırıp bu resimleri kopyala yapıştır yoluyla Harici diske aktarıyorum. Fakat benim amacım bu resimleri Windows'ta kullanmak .fakat ne yaptıysam olmuyor. Masaüstü olarak kullanamıyorum.Lütfen bana yardımcı olur musunuz .Bu resimleri ayrıca upload edebilir misiniz. Şimdiden teşekkürler.
 12. windows 10 64 bit çalışmadı. Hem free hem pro sürüm kuruluyor. pro sürüm çalışmıyor
 13. bkrydn68

  Win8-8.1 Aktivasyon Araçları / Telefon & Kms & Wmc

  teşekkürler efendim.çok mutlu oldum Windows 10 pro anında etkinleşti. ola ki ilerde format attık bu mak key geçerli mi yoksa yedek almak mı gerekiyor.
 14. bkrydn68

  Airties Modem

  Air Ties 5341 ve 5442 maka modemler var. İhtiyaç Fazlası olduğu için satıyorm.5341in fiyatı 40 tl 5442 nin fiyatı 50 tl dir .İkisi birden alınırsa 80 tl olur.Kargo alıcıya aittir.Vodafone netten Türk Telekoma geçtiğim için Türk Telekomdan modem hediye verilmesinden dolayı satıyorum modemleri.Almak isteyen özelden mesaj atsın.Teşekkürler
×