Jump to content

Türk Telekom Alt Yapı Sorunu

kral_fb_12
 Share

Recommended Posts

öncelikle merhaba konuyu yanlış yere açtıysam affola benim taşındığım yeni bina kimse telefon yada internet kullanmadığı için şebeke yokmuş türk telekoma başvurdum 2 aydır bekliyorum ama aradığımda da ofise gittiğimdede şikayet ettiğimdede dilekçe yazdığımdada yardımcı olunmuyor 2 aydır bekliyorum :) internetten biraz araştırdım ama bu durumda olan insan çok kimi 5 6 ay beklemiş hala yardımcı olnumamış felan acaba bu yeni hat olayını ben kendim parayla felan halledemezmiyim bu işler nasıl oluyor acaba bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi ?

öncelikle merhaba konuyu yanlış yere açtıysam affola benim taşındığım yeni bina kimse telefon yada internet kullanmadığı için şebeke yokmuş türk telekoma başvurdum 2 aydır bekliyorum ama aradığımda da ofise gittiğimdede şikayet ettiğimdede dilekçe yazdığımdada yardımcı olunmuyor 2 aydır bekliyorum :) internetten biraz araştırdım ama bu durumda olan insan çok kimi 5 6 ay beklemiş hala yardımcı olnumamış felan acaba bu yeni hat olayını ben kendim parayla felan halledemezmiyim bu işler nasıl oluyor acaba bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi ?

valla kardesim bende senin gibi aralık ayından beri bekliyorum gelmelerini. sen hesap et. nasıl olacak bende bilmiyorum. varsa bu sorunu yasıyan kişiler yardımcı olucak biri cıkar elbet.

kral_fb_12 kardeş ben 2011 eylülden 2012 eylüle kadar tam bir sene bekledim. yazdığım dilekçelerde cabası. güya müteahhitin çektiği boru inceymiş içinden telekomun kablosu geçmezmiş tekrar müteahhitin kalın boru döşemesi lazımmış falan falan. başta internet üç ay telefonu altı ay dondurdular. üç aya sonra hat çekilmediği için interneti kendi kendilerine iptal edip(benim iptal olduğundan haberim yok) 129 tl fatura gönderdiler bana. ben itiraz edince tamam ödemeyeceksin dediler. altı ay sonra bu sefer telefon hattının telekomun sisteminde aktif olduğunu gördüm tabi tekrar itiraz ettim bu sefer telefon hattınıda binada hat olmadığından tamamen iptal ettiler tabi iki gün sanalda açık kaldığından 1.8 tl fatura gönderdiler, neyse ödedik. tam birinci yıl dönümünde tekrar bu sefer müteahhitide alarak telekoma gittim. orada müteahhite borunun dar olduğunu değişmesi gerektiğini söylediler, müteahhitte borunun dar olmadığını zaten boruyu telekomdan(kendilerinden) aldıklarını söyleyince bir daha kontrol edelim dediler ve bir gün sonra gelip direkt kobloyu çektiler bağlantıyı yapıp gittiler ve bizde boşuna tam bir sene beklemiş olduk. şu an iki yıldır kullanıyorum burda başka seçenek yok maalesef kullanmaya devam. Allah yardımcın olsun.

valla 1 sene önce 7 yıldır kullandığım aboneliği nakil ettirmiştim baktım aynı muhabbeti yaptılar bende iptal ettirdim şuanda hiç bir aboneliğim yok sıfırdan hat başvurusu yaptım yani de yorum yapan arkadaşlarda saolsun 1 sene felanbeklemişler baksana naneyi yedik galiba :)