Jump to content

Internet Üyeliği ...

cobrax18
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Herkese Merhaba ,

Öncelikle geçirmiş olduğumuz ramazan-ı şerifimizi Allah kabul etsin inşallah ve bayramınızıda şimdiden kutluyorum.

Şimdi dostlarım, Ben geçtiğimiz hafta evlendim evimin aracı gereci anca bitti bi internet üyeliği almak istiyorum ama hangisini alayım nasıl yapayım karar veremedim TTNET pek alasım gelmiyo devlete bağlı nede olsa zırt pırt sansürlereme ve bağlantıyı kesme gibi sorunlar oluyor gerçi baktığın zaman hepsinde oluyodur bunlar ama yanlışsam düzeltin lütfen.

Sizce hangisini alayım ?

Uydunet , Smile + Dsmart, turknet adsl ttnet quicknet superonline + digiturk gibi daha iyi fikirleriniz varsa bu konuda bi fikirlerinizi paylaşır mısınız ? 

teşekkürler :) 

Hanfi firmayı hangi tarifeyi seçerseniz hepsi zaten ttnet'in at yapısı olanlardır.

Şuraya bakabilirsiniz: 

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/12-ay-sabit-fiyat-kampanyasi.aspx

Sansur olayına gelirsek de şöle diyeceğim en rahatı dns,vpn chrome için eklentiler var onları kurup nette sansur denen hiç birşeye rast gelmessiniz.

Kullanıma gelirsek param var hız olsun diyorsanız uydunet tercihimdir.

İnceleyebilirsiniz 

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalar

Edited by gozyası

Dsmart sıkıntılı biraz kullanınca göreceksiniz çok kesiliyor ve donuyor yayın,Eğer ttnet düşünüyorsanız tivibuyla bir kullanabilirsiniz, tivibu yu duydunuzmu?

Edited by gozyası

duydum az önce ttnet sayfasındaki internet paketlerini incelerken kampanya dahilinde tivibuyu görmedim acaba dahil olarak mı alırım yoksa ek fiyatla mı onu bi sormak lazım

Ben geçen tivibu'yu kapadim 16 mgbt++ 90 lira ödüyordum malum bütün kampayalardan yararlanmışdım nerdeyse ilklerde 70 ödüyordum... neden kapadağıma gelirsek gerek duymuyorum artık ama kanalları çok iyi hd gösteriyordu kesinti ise şöle diyeyim modem gidince oda gidiyor.

Bence bulunduğun yerde Superonline hizmet verebiliyorsa kesinlikle Turkcell Superonline diyorum. TürkTelekom'un müşteri hizmetleri anlayışını bilirsiniz. Turkcell'in ise bambaşka. Her problemimi ivedilikle çözerler ayrıca tarifesi de çok iyi:

Numaranı taşıyıp 24 ay taahhüt verirsen her yöne 100 dk. Turkcell TV sinema paketi, ve 25 Mbit(75GB AKK ile) toplam 49 TL. Üstelik ilk 6 ay da 50 Mbit giriyormuşsun zannediyorum.

Superonline'ın TTnet'in fiberinden bir diğer farkı da Upload hızının 5 Mbit olması. Upload senin için önemli ise bence önemli bir ayrıntı.

Linkler: Fiber 3'lük      2 kat hız(50 Mbit)

ilk önce taahhüt yapmadan aklına yatanı (fiyat ve fayda) sonra uygun olanı seçersin.Alt yapı TTNET iken  :)