Jump to content

Lg E612

hitman47
 Share

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By 8506furkan
      Sizce stock rom mu yoksa custom rom mu kullanmaliyim ve custom rom da cloudy g3 kulanan varmi varsa dusunceleriniz.
    • By tesla496
      Arkadaşlar telefonumu yenileme kararı aldım, günlük kullanım dışında bir amacım yok, oyun oynamam. Araştırdığımda üç  telefon arasında kaldım,

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy Note 2

LG G2

Sizce bu telefonlardan hangisi ? 
      Kamera ses vb özellikleri çok önemsemiyorum, hız bunlardan daha önde gelir. Ve tabi sık sık arıza çıkarmaması, buna yazılımsal kısımlarda dahil.

Birde başka öneri istemiyorum mümkünse, herkese teşekkürler.
    • By crzam12312
      Arkadaşlar telefon tertemiz şuan kullandığım telefondur 3-4 ay önce garantisi bitti - 

3 Boyutlu Video Ve Resim Çekiyor - 3D film indirip izleyebiliyorsunuz , gözlüğe'de gerek yok 

telefonun özelliklerini internetten araştırıp bakabilirsiniz , resimlerini aşağıdaki linkten bakabilirsiniz 

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lg-optimus-3d-sinemaya-gitmeye-gerek-yok-163083407/detay

Ufak Birşey Üst Açma Kapama Tuşu Biraz Ezilmiş Bir Sorun Teşkil Etmiyor 

Takas Olur , Windows Phone Önceliğimdir , Android İos WindowsPhone Haricindeki Cihazlarla Takas Düşünmüyorum 

Fiyat Tnctr İçin 350 Tl  .... sahibinden.com için 370 tl dir
    • By eer
      Arkadaşlar kendime Lg marka yeni telefon almak istiyorum. Fakat şu iki model arasında kaldım. Yardım ederseniz çok sevinirim.            
      Lg Optimus L5 E612 ve Lg P970 Optimus Black
      İnceleme ve karşılaştırma yaparken sadece özellik değil kullanım açısındanda bilgi verirseniz sevinirim. P970 daha estetik duruyor fakat onunda sar değeri oldukça yüksek. sar : 1.27 w/kg.  L5 in ise 0,74 w/kg. Sırf bu yüzden L5 E612 modeline yöneldim ama internetteki bazı yorumlara görede çok yavaş, görüntü kalitesinin kötü olduğu yazıyor. Yorum ve düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...