Jump to content

msn shell tr indiiiir

Recommended Posts

msn shell durmayın yükleyi özellikleri resimde olduğu gibi avatarlarınız(resimler) slayt olarak değişir

ne dinliyorum özelliğini açarsanız kişisel iletiniz ürettiğiniz kadar sırayla değişir

ve kişisel iletinizin önünde simge koyma imkanı

türkçesi tarafımdan yapılmış olup başka hiç bir yerde bulunmamaktadır olanlar ise programa uymamaktadır..

rnekwr0.jpg

program

http://rapidshare.com/files/30978520/MSNShell.rar

türkçe yaması

http://rapidshare.com/files/30978214/msnshell_tr.rar

arkadaşım msn shell'i yükledim. şöyle bir uyarı veriyor messenger açılırken.

Please register to see this content.

tamam'a tıklayınca açılıyor ama yarına messenger çalışmaz hale gelecek bir uyarı mı acaba?

hocam sağolasın ama öyle abartılacak bi özelliği yok hatrı sayılır tek özellik resimleri slayt olarak göstermesi diğerleri hava cıva ;) tekrardan teşekkür ettim... ;)

Messenger Discoweryle uyuşmazlık yapıyor muhtemel olarak onu kaldır öle dene çünki hayatı discovewry weriyor..

Haklısın arkadaşım ben messenger discovery'yi sildiğimi sanmıştım. :D demek silememişiz. :D ilginize teşekkür ederim.

Messenger Discoweryle uyuşmazlık yapıyor muhtemel olarak onu kaldır öle dene çünki hayatı discovewry weriyor..

yunuss kardeş ben bu messenger dıscovery'yi ne program ekle kaldır'da ne de c:\porgram files'da bulabildim.

nasıl silebilirim?

discoveryylede guzel çalısıo uyusmazlık yok ama benımde bı sorum var su msn lıstemızın arkasına koydumuz resımler cok kotu cıkıo bıyerde gormusdum cok canlydı bıraz duzeltme sansımız varmı yardımcı olusanı sevınırım. :blink::)

yunuss kardeş ben bu messenger dıscovery'yi ne program ekle kaldır'da ne de c:\porgram files'da bulabildim.

nasıl silebilirim?

:blink: Enteresan ilk werdiğin fotoğrafta yazıyor zaten c:\program files\messengerdiscovery.... diye ama

:( Enteresan ilk werdiğin fotoğrafta yazıyor zaten c:\program files\messengerdiscovery.... diye ama

anlatamadım demek ki;

sildim ama hala bu uyarıyı veriyor programla ilgili hiçbir yerde silinecek birşey bulamıyorum demek istedim.

c:\program files\'ın altında messengerdiscovery yok. c:\program files'daki diğer klasörlerin içinde de yok. messenger her açılışta aynı uyarıyı vermeye devam ediyor :unsure:

sadece fikir

arkadaşlar eklentide bazı yerleri yapamadım yani inglzcm olmadığı için eğer sizde bazı yerleri çözüp açıklarsanız sevinirim

daha bir çok özellik var ama bu kadar çevire bildim konuda yardım cı olursanız tekrar bir düzenleme yapabilirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...