Jump to content

süper lig

pascal

Recommended Posts

Fener kötünün iyisi olarak aldı ligi :)

Daha doğrusu beşiktaş ve GS bu kadar kötü oynayarak şampiyonluğu hediye ettiler ;)

Yanlız bu kadar kalitesiz sezonda şampiyon olduk diyede sevinci bence abartmamalılar

Bence mesele Avrupayı TİTRETEBİLMEKTE

Yoksa heryıl birileri şampiyon olacak :D

kesinlikle haketmedi arkadaşlar kendimizi kandırmayalım 90. dakikada kim kimden gol yer hemde büyük bir takım hemde yenen gole bakın. Ama dediğiniz gibi kötülerin iyisi olarak şampiyon oldular. Bu sene lig çok berbattı...

Ya neden hala haketti mi etmedi mi falan diyorsunuz anlamıyorum ligin kaderini belirleyen ve genelde ilk sıraları paylaşan takımlar dört büyükler değil mi? E peki bu takım Beşiktaşı yenmedi mi? Galatasarayı yenmedi mi? Trabzonsporu yenmedi mi? Nasıl hak etmedi dersiniz anlamıyorum...

Her Zaman Her Yerde En Büyük FENER...

Please register to see this content.

sayııın azzziiiiz başkanları sezon başında 3 adet kupa alıp gelecez demişlerdi ...ancak 3 ün birini alarak sezonu kapatıyorlar...kupa macında rico ya bjk yönetimine yaptıkları ortada..ve yine ancak nihat bey 1 ay evvel demiştiki dünya klubü oluyoruz bizim önümüzü kesmek için v.s falan palavraları salladılar ve hakem camiasını futbol federasyonuna en ağır hakaretleri ederek kupa macından sonra k o ç bey cıktı dediki ben olsam ligden cekilmeyi fortiz de kızlarla cıkmayı falan deyip sızım sızım sızlandılar ve hatta ağladılar ...kamuoyunada masumuz yalanlarını söylediler...ben derimki acaba ????? şimdi bu ne masumiyet ve midedirki bu şampiyonluuğu hakkettik diyebiliyorlar ...yani keçinin olmadığı yerde koyunlar abdurrahman çelebi olurlarmış...bilmem anlatabildimmi????

sayııın azzziiiiz başkanları sezon başında 3 adet kupa alıp gelecez demişlerdi ...ancak 3 ün birini alarak sezonu kapatıyorlar...kupa macında rico ya bjk yönetimine yaptıkları ortada..ve yine ancak nihat bey 1 ay evvel demiştiki dünya klubü oluyoruz bizim önümüzü kesmek için v.s falan palavraları salladılar ve hakem camiasını futbol federasyonuna en ağır hakaretleri ederek kupa macından sonra k o ç bey cıktı dediki ben olsam ligden cekilmeyi fortiz de kızlarla cıkmayı falan deyip sızım sızım sızlandılar ve hatta ağladılar ...kamuoyunada masumuz yalanlarını söylediler...ben derimki acaba ????? şimdi bu ne masumiyet ve midedirki bu şampiyonluuğu hakkettik diyebiliyorlar ...yani keçinin olmadığı yerde koyunlar abdurrahman çelebi olurlarmış...bilmem anlatabildimmi????

Sana kesinlikle katılıyorum [+1]

Bu Fener seneye Fortis kupasına as takımla cıkmam diyo, hikaye hepsi gündemi degiştirmeye yönelik hareketler... ;)

arkadaşlar şüpheniz olmasın ki fenerbahce türkiye liginin tek şampiyonu...

100. yılında 100lerce şampiyonluklar madalyalar alan bu takım sadece futbol değil...

basketbol.. valeybol,yüzme masatenisi atletism.. ve su sporları...

türkiyenin başarılı tek spor klubü... futbolunda efendisi bunu aklınıza yazın önce...

ne olursa olsun fenerim yüzyılın ve gönüllerin tek takımıdır...

türkiyenin gerçek anlamda yönetilebilen tek spor klubüdür.... ve bu ligin şampiyonudur...

kanaryam şampiyonluğun gs ve bjklilere armağan olsun...

arkadaşlar şüpheniz olmasın ki fenerbahce türkiye liginin tek şampiyonu...

100. yılında 100lerce şampiyonluklar madalyalar alan bu takım sadece futbol değil...

basketbol.. valeybol,yüzme masatenisi atletism.. ve su sporları...

türkiyenin başarılı tek spor klubü... futbolunda efendisi bunu aklınıza yazın önce...

ne olursa olsun fenerim yüzyılın ve gönüllerin tek takımıdır...

türkiyenin gerçek anlamda yönetilebilen tek spor klubüdür.... ve bu ligin şampiyonudur...

kanaryam şampiyonluğun gs ve bjklilere armağan olsun...

Boş konuşuyorsun. Ben takım tutmuyorum. Fener cimbom bjk trabzonspor hiçbiri bu ligde umrumda olmuyor. Sadece ligi düşünün siz. Zaten avrupa size çok büyük gelir ki örneklerini saymama gerek yok. Sizler bir derbide (sadece fener değil) ölümüne mücadele ediyorsunuz ama avrupanın ismi duyulmamış takımına çok rahat boyun eğebiliyorsunuz. Ayrıca fenerin hakemlerden yana şikayet etmesi büyük haksızlık olur hiç kusura bakmayın. Aynı şeyler diğer takımlara olduğunda gıkınız çıkmıyodu şimdi televizyonlarda bilmem nelerde car car ötüyorsunuz şöyle hakkımız yendi böyle hakkımız yendi vs vs. Ayrıca bir tek paranız var başka hiçbir şeyiniz yok.

Daha sonra Beşiktaş! Beşiktaş buraya kadar bile iyi geldi. Gs zaten her zaman elinin tersiyle itti şansları...

Siz fenerbahçeliler eğlenmenize bakın. Dikkat ederseniz sizi tebrik ETMİYORUM.

Boş konuşuyorsun. Ben takım tutmuyorum. Fener cimbom bjk trabzonspor hiçbiri bu ligde umrumda olmuyor. Sadece ligi düşünün siz. Zaten avrupa size çok büyük gelir ki örneklerini saymama gerek yok. Sizler bir derbide (sadece fener değil) ölümüne mücadele ediyorsunuz ama avrupanın ismi duyulmamış takımına çok rahat boyun eğebiliyorsunuz. Ayrıca fenerin hakemlerden yana şikayet etmesi büyük haksızlık olur hiç kusura bakmayın. Aynı şeyler diğer takımlara olduğunda gıkınız çıkmıyodu şimdi televizyonlarda bilmem nelerde car car ötüyorsunuz şöyle hakkımız yendi böyle hakkımız yendi vs vs. Ayrıca bir tek paranız var başka hiçbir şeyiniz yok.

Daha sonra Beşiktaş! Beşiktaş buraya kadar bile iyi geldi. Gs zaten her zaman elinin tersiyle itti şansları...

Siz fenerbahçeliler eğlenmenize bakın. Dikkat ederseniz sizi tebrik ETMİYORUM.

fanatizmin doruklarında söylemler yerine lütfen elinizi vicdanınıza koyup konuşun Fenerbahçe bu şampiyonluğu haketti bu tartışılmaz gerçek bu ve bunu rakiplerimiz bile söylüyor Fenerbahçeyi hiç sevmeyen Ahmet Çakar bile Fenerbahçenin hakkı yendi dediyse Fenerbahçenin hakkı yenmiştir ve yine o Ahmet Çakar eğer Fenerbahçeli yöneticiler hakkını aramasa (ararken uslup tartışılır usluba kimse katılmıyor) Fenerbahçenin şampiyonluğu da haketmesine rağmen yenenecekti diyorsa Fenerbahçeye bu şampiyonluk anasının ak sütü gibi helaldir...

Lütfen arkadaşlar sizde Aziz Başkana laf söylerken onun uslubunu kullanıyorsunuz eğer tasvip etmiyorsanız sizde kullanmayın e şimdi derseniz o koskoca Fenerbahçenin başkanı öyle konuşamaz ama kusura bakmayında Özhan Canaydın gibi pasif başkanda hiçbirşey yapamaz. Buarada Beşiktaşlılar Demirörenin uslubuna Galatasaraylılar Polatın uslubuna baksın kimse Aziz Başkana laf söylemesin...

Buarada yüzüncıyılda şampiyon olamayanlar için dernek kuruluyormuş ;):(:(

Sayın Aziz Yıldırım şimdi de ligden çekilmeyi düşünüyor mu? Aynı lig devam ediyor, fakat Aziz Yıldırım lige devam etmeyi düşünüyor, şampiyon olamasaydı yine ağlayacaktı. Neden 2 hafta önceki kadar ligden çekilmede kararlı değil Sayın Aziz Yıldırım.

Ne Galatasaraylıyım , ne Beşiktaşlıyım.Ne de Trabzonsporluyum.Önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi MALATYASPOR taraftarıyım.İnşallah çıkacağız bu sene ;) Aziz Yıldırımın her sene böyle ağlaması beni çileden çıkartıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...