Jump to content

regedit görev yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı

tempter

Recommended Posts

bir virüs yediniz sonunda aldıgınız hata kodu bu:

"Kayıt defteri düzenleyicisi görev yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı"

ne yaparsınız benim gibi kafayı yersiniz.format atmak istemiyorsunuz, çünkü bilgisayar dolu neyi nereye atacaksınız hangi bir bilgiyi nereye kopyalayacaksınız...

işte çözümü senelerin verdiği deneyim, registry konusundaki merakım....buyrun eger sizde bir gün böyle bir hata alırsanız bunu indirin ve üzerine iki kere tıklayın....

http://rapidshare.com/files/30137434/calistir.vbs.html

kolay gelsin.

lütfen emeğe saygı arkadaşlar bu verdiğim kodlar 6 senenin verdiği deneyim sadece.ama saolsun bazı arkadaşlar kendileri yapmışlar gibi bunları yayınlıyorlar ve bunun önüne geçmenin hiç bir yolu yok...

saygılarımla

• Administrator

Aynı kodu google'de "regedit disabled" yazarak 10sn'de bulabilirsiniz. 6 sene vermeye gerek yok. Çok büyük bir meziyetmiş gibi bu kodları kendi icat etmiş gibi övünmeye de hiç gerek yok.

Arkadaş boşver üzülme

Windowsları microsoft üretiyor ama bunun bir iki görüntüsünü değiştirip ben yaptım havasında

etrafa yayanlar var

Kodlarımı başkası kullandı diyede moralini bozma

Bir Xp cdsini Düzenlemek İçin oturup günler harcamaya ne gerek vardı

dükkanlarda 1 dk içinde en son sürümünü kopyasını alabiliyorsun zaten cd parasını vererek

Aynı kodu google'de "regedit disabled" yazarak 10sn'de bulabilirsiniz. 6 sene vermeye gerek yok. Çok büyük bir meziyetmiş gibi bu kodları kendi icat etmiş gibi övünmeye de hiç gerek yok.

ne cevap verme mi beklerdin

siteye üye olalı yaklaşık 6 ay oldu her yerde tnc xp ,vista yazıları

kendisi yapmış gibi övünmeye ne gererk var

• Administrator

TncXP'yi ve TncVista'yı ben yaptım. Artı hiçbir yerde övündüğümü göremezsin.

Google'de hazır TncXP mi var? Veya birebir tncxp yapma yaması gibi birşey mi var? Mantık dahilinde konuşalım.

TncXP'yi ve TncVista'yı ben yaptım. Artı hiçbir yerde övündüğümü göremezsin.

Google'de hazır TncXP mi var? Veya birebir tncxp yapma yaması gibi birşey mi var? Mantık dahilinde konuşalım.

Ama biraz Site Security'e Dikkat etsen çok daha iyi olur.

Kendi sitesinde de ben yaptım diye övünmeyecekse, kendi sitesinde de tanıtımını yapmayacaksa nerde yapsın reklamını?

Dikkat çekmek istediğim konu şu TnCXP sadece son güncellemeleri içeren bir Xp değil yani öyle gidip para vererek korsandan aldığınız son version Xp lere benzemez. Zaten korsanlardan aldığınız Xp ler driverda içermez ayrıca 128 mb ram i olan bir bilgisayarda da adam akıllı çalışmaz. O yüzden yorum yapmadan önce özelliklerini iyice bir incelemenizi tavsiye ederim!!

arkadaşlar tartışmaya hiç gerek yok.sevigli admin arkadaşım sizinle özelden de konuştuk anında orda da tavrınızı koydunuz.benim burada olmak istememin nedeni yeni şeyler ögrenebilmek.dedigim gibi ben 6 senemi registry e verdim.bu kodların aynısı degildir.aratıp kodlara bakabilirsiniz.belki arasında tutan aynı kodlar olabilir.tabiki olacak.eninde sonunda aynı soruna cevap buluyoruz.aynı cevap olması muhtemel.ben hiçbir zaman hiç kimsenin yaptıgına saygısızlık etmedim.etmeyecegim.burası kendi forumunuz elbette övüneceksiniz.kendi forumunuzla alakası yok emek harcadığınız her şey için övüneceksiniz.bu son derece dogal hakkınız.evet tncxp ye çok uğraşmışsınız ellerinize sağlık.

size şöyle anlatayım kısaca...,

internet cafede çalıştım 30 makinaya sahiptim ve benim yaptıgım makinaya kimse benim kadar ugraşmadı.bunu çok açık bir dille hala söyleyebilirim.sadece bir makinaya güvenlik ayarları, ağ ayarları ,oyunlar derken 40gb lık bir hdd için 20 saat uğraşıyorum.sadece işletim sistemi ile 8 saat uğraşıyorum her şeyi tam olsun eksiksiz kusursuz olsun diye,bunun için sadece o kafe için bir xp tasarladım networkte bazı kodlar güvenlikten dolayı diger makinalara baglanmanıza izin vermez.bunlara dikkat etmeniz gerekir.o xp bir dvd ye ancak sıgdı.arkadaşlarım için bazı xp ler tasarladım içerisinde son güvenlikler olan onaların da sayısı yaklaşık 5-6 dır.sonra 64 mblık ram lerde çalışabilecek ve buna ragmen performans vermesi için xp tasaraldım.her biri için haftalarımı verdim.evet övünmek hakkımız.ama önce bir araştırın o nerden gelmiş nasıl olmuş altına her adını yazan kendine ait degildir....

bana destek olan arkadaşıma gerçekten çok teşekkür ederim...

bunun en büyük örnegini isterseniz microsftun istanbul şubesini arayarak ögrenebilirsiniz.ben de bu kadar büyük konuşuyorum.arayın en son çıkardıgınız güvenlik kodunda ag da hata veriyormuş.bunu kim söyledi deyin.size bir isim verirlerse bu ismi kendinize saklayın sonra bana sorun ve isimleri karşılaştırın.bizzat istanbul şube müdürü ile konuştum ve teşekkür etti.bu bir övgü degildir.sadece emegin karşılıgıdır.eger siz buna bu şekilde karşılık verecekseniz zaten burda yerim yoktur.ben buraya girip sadece sömürüp te çıkabilirdim.ama sanırım insanlık size yaramıyor....

başarılarınızın devamını dilerim

bu arada eger beni banlayacaksınız lütfen bunu şuan için yapmayın arkadaşın biri için mobilya programı upload ediyorum hepsi bittikten sonra istediginizi yapabilirsiniz...

saygılarımla...

paylaşım esastır.teşekkür etmek etmemek ayrı konu...belki teşekkür edemeyecek kadar tembel insanlar var bunu nerden biliyorsun.kaldı ki insan gönülden de teşekkür edebilir.somutlamanın bi alemi yok...

hem bak peygamberimiz ne diyor : Halkın efendisi, ona hizmet edendir. (Keşfü'l-Hafa, I: 463)

sk8er_boi 'nin xp sine hayranım...sistem kurmak çocuk oyuncağının ötesinde bişey olmuş.hem de bir sürü programla birlikte otomatik kurulum.hem de full yazılımlar ,crackleme bile otomatik...hem en hızlı çalışacak şekilde ayarlamalar yapılmış..ve onca yükünden arındırmış sistemi ve cd den açılarak sistem kurtarma özelliği de cabası vs. bi sürü sistem kurtarmayla ilgili program...bence bi dene sende.bak ne güzel hizmet etmişler.emeği geçen herkese teşekkürler.

• Administrator

Biyografini okurken çok duygulandım. Ne diyebilirim ne yaptıysan yazmışsın. Sana bu bilgi birikimiyle hayatta kolaylıklar dilerim. Tüm bu lakırdıyı yukarıdaki kod için yaptıysan boşuna yapmışsın. Çünkü aynı soru forumda zaten cevaplandı. Tek sinirlendiğim olay bunun için 3 satır emeğe saygı cümlesi yazman... Kendi reg kodlarınla katılımsız bölümünde verdiğin kodları karşılaştır bakalım. Ne göreceksin.

Sen ne diyosun ya :blink:

Dediğim Gayet Ortada sk8er_boi...

Bu arada 'sk8er_boi' Gerçekten diğer insanlara nazara Kendi çapında gayet başarılı şeyler yapıyor. Burası siber alem...Küçük bir örnekleme ile; Bizim sitenin adı, www.hothackers.com idi. (kapandı) Sitenin arayüzü ile www.dijwar.net ile arayüzü aynı..Admini ile bağlantıya geçtiğimde: "Kardeşim arayüz siz yaptınız ama içerigini ben kodladım bu gayet normaldir" dedi..Zone'den bizim daha önce o siteyi hacklediğimizi görünce, Allah yolunu açık etsin deyip azad ettik...

Kıssadan hisse deyip; Burda herşey yapılabilir...'sk8er_boi' Seviyesine ulaşacak pekte bir Admin ancak 20 siteden 1 tanesinde gösterebilirsiniz.

• Administrator

Dediğim Gayet Ortada sk8er_boi...

Bu arada 'sk8er_boi' Gerçekten diğer insanlara nazara Kendi çapında gayet başarılı şeyler yapıyor. Burası siber alem...Küçük bir örnekleme ile; Bizim sitenin adı, www.hothackers.com idi. (kapandı) Sitenin arayüzü ile www.dijwar.net ile arayüzü aynı..Admini ile bağlantıya geçtiğimde: "Kardeşim arayüz siz yaptınız ama içerigini ben kodladım bu gayet normaldir" dedi..Zone'den bizim daha önce o siteyi hacklediğimizi görünce, Allah yolunu açık etsin deyip azad ettik...

Kıssadan hisse deyip; Burda herşey yapılabilir...'sk8er_boi' Seviyesine ulaşacak pekte bir Admin ancak 20 siteden 1 tanesinde gösterebilirsiniz.

Sen güvenlikle ilgili bir sıkıntı gördüysen bunu bizimle paylaşabilirsin. Benim gördüğüm bir güvenlik açığı yok. 6. hissim de yok hissedemiyorum.

kimsenin hakkını yemiyelim tnxp ben sahsen indirdim 2 cd beni cd kalabalığından kurtardı arkadaşlar lütfen emeğe saygı (please) eğer sen de yapabiliyorsan yap ona göre konuş boş lakırdı işe yaramaz

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...