Jump to content

Dosya kopyalama animasyonu...

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar,

Windowsun icerisinde standart olarak bulunan,dosyalari kopyalarken cikan animasyon hangi .dll icerisinde kayitli?....Bunu degistirerek yerine baska bir tane eklemek istiyorum.

Bu konuda fazla birsey bulamadigimdan veya gözümden kacmis olabileceginden,böyle bir konu actim.Bilgisi olan arkadaslar yardim ederlerse bir cok kisiye faydasi oacagini saniyorum....

Eklemek istedigim animasyon asagidadir,daha degisik animasyonlari bulabilecegimiz bir yer varsa veya elinde bulunan arkadaslar sunarsa cok yararli olacagini umuyorum.En azindan benim icin yararli olur...

dateitransferfo5.gif

Simdiden tesekkürler...

shell32.dll dosyasını editle reshackerla

Arkadaşa ilaveten

Shell32.dll yi Reshacker la şuralar

Dialog -> 1020 -> 1055 e bakabilirsin

Şu dosyaları değiştirmelisin

AVI -> 160 ->1055

AVI -> 161 ->1055

AVI -> 162 ->1055

AVI -> 163 ->1055

AVI -> 164 ->1055

Maalesef i386 nin icerisinde shell32.dll yok.i386 nin icerisinde shell32.DL_ dosyasi var ve bu da Reshacker ile acilamiyor.Win32 dosyasi olmadigi hatasi geliyor......

Maalesef i386 nin icerisinde shell32.dll yok.i386 nin icerisinde shell32.DL_ dosyasi var ve bu da Reshacker ile acilamiyor.Win32 dosyasi olmadigi hatasi geliyor......
Normaldir.Çünkü xp cdsinden kopyaladığınız bu dosya sıkıştırılmış (cab dosyası) haldedir.Masaüstünde winrar kısayolunuz varsa bu dosyayı onun üstüne sürükleyip bırakın winrar açacaktır.Dosyanın olduğu yere komut satırından gelip expand shell32.dl_ shell32.dll yazıp enter'a basarsanız aynı yere dosyayı açacaktır.Kolay gelsin

160sn7.gif

161fn1.gif

162ek6.gif

163xm5.gif

164zh6.gif

Download

XPize içinde de sadece 2 klip var:

160xj0.gif

164ma8.gif

Download

Pack_Vista_Inspirat içinde 3 tane var sadece:

160161fd4.gif

162yq9.gif

163164qg5.gif

Download

Please register to see this content.

Vista Transformation Pack 6.0 dosyasını indirirseniz zaten I386 klasörünü gösterin içine gerekli dosyaları atacaktır.

ben onların sadece bi animasyon değilde aynı zamanda tahmini süre vs... hesaplamalarını yapan birer program parçacığı olduğunu sanıyordum :glare::D

Tahmini süre ile bunların alakası yok.

Merhaba arkadaslar,

Windowsun icerisinde standart olarak bulunan,dosyalari kopyalarken cikan animasyon hangi .dll icerisinde kayitli?....Bunu degistirerek yerine baska bir tane eklemek istiyorum.

Bu konuda fazla birsey bulamadigimdan veya gözümden kacmis olabileceginden,böyle bir konu actim.Bilgisi olan arkadaslar yardim ederlerse bir cok kisiye faydasi oacagini saniyorum....

Eklemek istedigim animasyon asagidadir,daha degisik animasyonlari bulabilecegimiz bir yer varsa veya elinde bulunan arkadaslar sunarsa cok yararli olacagini umuyorum.En azindan benim icin yararli olur...

dateitransferfo5.gif

Simdiden tesekkürler...

dostum elindeki animasyonu bizimle paylaşırsan sevinirim

Tabiki en kisa zamanda,bugün baska bir yerdeyim insaallah yarin sunarim....

Bu tip animasyonlara sahip olan arkdaslarda eklerse harika bir calisma ortayya cikacagini düsünüyorum....

Herkese selamlar...

• 2 ay sonra...

arkadaşlar windowsu editlerken kopyala animasyonlarını değiştiriyoruz bu animasyonları nerden bulabilirim yada elinde ilginçleri oln varsa paylaşabilrse sevinirim

bu konu hakkında aratma yaptım bulduğumdakilerden farklı olan varsa yada indiriebileceğim bi adres varsa yardımcı olunursanaz mutlu olurum

saygılarımla

arkadaşlar windowsu editlerken kopyala animasyonlarını değiştiriyoruz bu animasyonları nerden bulabilirim yada elinde ilginçleri oln varsa paylaşabilrse sevinirim

bu konu hakkında aratma yaptım bulduğumdakilerden farklı olan varsa yada indiriebileceğim bi adres varsa yardımcı olunursanaz mutlu olurum

saygılarımla

Buraya bir incelemenizi tavsiye ederim. Arada arama butonunu da kullanalım.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=26906[/CODE]

• 1 yıl yıl...

Arkadaşlar elinizdeki gif hareketli gif resimlerini(boyutu 472 x 60 olmak kaydıyla) Easy gif creator ile açıp save as deyip avi formatına çevirebilirsiniz.Gif dosyasını icon craft adlı bir programla açıp toplu boyutlandırma(içindeki frameleri) yaparak orjinal boyutlarına getirebilirsiniz.Ben konuda programdelisi nin (11.)mesajındaki gifi avi ye çevirdim.Ve shell32.dll dosyasına ekledim.Sorunsuz çalıştı.Tavsiye ederim.Hatta kendim yaptım(gerçi 5 para etmezdi ama iyi bir deneyim oldu).Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...