Jump to content

Win7 Için Tv Kartı Drive Bulamıyorum

ozgurece
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Windows7 için aşağıda resmi görülen Tv kartların sürücülerini bulamıyorum.!

Aygıt yöneticisinde windows internet üzerinden yükleyip tanıyor ama bu TV kartların programlarını bulamıyorum!!. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar dan yardım bekliyorum!   Teşekkürler TNCTR com.

Ekranmesaj.jpg

IMG_1792.jpg
IMG_1794e2296.jpg
Edited by ozgurece

verdiğiniz kartlar benim masaüstümde mevcut sadece xp driverleri var onların ileriye dönük driverleri yok çok eski üretimler malesef söz konusu kartların win 7 programlarını bulacağını sanmıyorum driverlerini bile xp uyumluluk modunda çalıştırıyordur win 7

2 resim vermişsin

Lifeweev için Xp dışında driver desteği yok.

onu nasıl çalıştırabilirim dersen;

Dscaler nete yazarsan programınu bulursun indir kur sürücü gerektirmeden kartı çalıştırabilirsin lakin çok işlemci yiyor.ben bu yüzden takmadım 2 kart arasında sana önerim 1. kullanman anten yayın olacağına bari uydu yayın çek işlemcinin yorulmasına değsin.

Şöyle deneyin; TV kartının sürücülerini kaldırın PCyi resetleyin, Aygıt yöneticisinde Sarı ünlem işareti olan aygıtın "Sürücü yazılımı güncelleştir/ Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara" Tv kartının olduğu klasör yolunu gösterin sürücüleri kurun...

Diğer PC'de İnpax x5100 tv kartını sadece XP sürücü var aynı sürücüyü Win7ye bööle tanıttım DVBdream ile sorunsuz Uydu yayınlarını izliyorum...

Arkadaşlar Windows7 için aşağıda resmi görülen Tv kartların sürücülerini bulamıyorum.!

Aygıt yöneticisinde windows internet üzerinden yükleyip tanıyor ama bu TV kartların programlarını bulamıyorum!!. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar dan yardım bekliyorum!   Teşekkürler TNCTR com.

IMG_1794e2296.jpg

Pm den herhangi bir mail adresi veririseniz paylaşabilirim. Win7 64 bit de sorunsuz çalışıyordu.

[spoiler][URL=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1414945379__drive.png]pre_1414945379__drive.png[/URL][/spoiler]

Edited by ayhankorkmaz