Jump to content

Windows Açılışında Sürücülerin Otomatik Yüklenmesi

Share

Recommended Posts

forumda bununla ilgili çok konu var ayrıca katılımsız kurulum destek bölümünde onlarca modifiye konusu var

şurdakiler belki biraz fikir verecektir

İlgin için teşekkür ederim, lakin ben dvdye entegre vs yapmak istemiyorum kurulum sonrası masaustu geldıgınde sürücüleri kurayımmı? sorusunu müteakip çalışan program sürücüleri tespit edecek ilgili siteden indirecek ve otomatik olarak kuracak.

İlgin için teşekkür ederim, lakin ben dvdye entegre vs yapmak istemiyorum kurulum sonrası masaustu geldıgınde sürücüleri kurayımmı? sorusunu müteakip çalışan program sürücüleri tespit edecek ilgili siteden indirecek ve otomatik olarak kuracak.

anladığım kadarı ile driver genius gibi programlardan bahsediyorsun, ancak onun yerine sana driver pack solution programını öneririm, çok daha iyi ve sağlıklı olacağını düşünüyorum, hayırlı akşamlar

Yanıtlarınız için teşekkür ederim sanırım ben tam anlatamadım. DSP gibi bircok sürücü yükleme yazılımı elimde mevcut. DSP taktir edersinizki en az 6 gb civarlarında 4 gb hazırladıgım win toplam 10 gb DVD ya sıgmaz. Benım ıstegım kurulum sonrasında SÜRÜCÜLERİ KURAYIMMI sorusundan sonra yazılım calısacak otomatık olarak surucuları tarayacak online oarak indirecek ve kuracak. Bu durumda sürücülerin hem güncel kalmasını hemde çalışmanın dvd boyutunda kalmasınız sağlamak amacım fakat ilginiz için tekrardan teşekkür ederim.

• 1 ay sonra...

Windows Ethernet Driver'i görmezse ne olacak?

Windows eternet driver genelde tanır. Tanımadıgını görmedi. Kaldıkı tanımama durumunda windows a eternet sürücülerini güncellemelerini entegre etmek yetecektır. Teoride tabıkı henuz deneme fırsatım olmadı cunku bahsettıgım gıbı bir program varmı onu dahi bilmiyorum. :)