Jump to content
TNC-TR

hulasa

Üye
 • Content count

  286
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Excellent

About hulasa

 • Rank
  TnC Bronze

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. hulasa

  Asus N16

  Arkadaşlar selamlar Asus N16 Modemi bridge mode’ a alıyorum ama Mikrotik Frewall tarafında tüm ayarların doğru olmasına rağmen internete çıkış yapamıyoruz. Bu modemin bridge ayarlarında harici birşeyler yapmak mi gerekiyor? Yardımlarınızı rica ediyorum. Teşekkürler saygılar.
 2. hulasa

  Driver Güncellemeyi Nasıl Aşıyorsunuz ?

  Kalıcı Windows Update kapatma var mı?
 3. sources içindeki software de istediklerini sil sonra isoyu kaydet
 4. Maalesef bu işlemde işe yararmadı En sonunda VPN yapmaya karar verdim herşey yolunda oluyordu ama bir türlü yazıcıya bağlantı yapmıyordu. En son VPN ola bilgisayarı Windows 7 de yapmaya karar verince her şey çözüldı. İşi sırrı Windows 10 un pisliğinde ne yaparsam yapayım Windows 10 engelini aşamadı. Sonuç olarak, VPN ana makine Windos 7 olunca diğerlerinin ne olduğu önemli olmuyormuş. Herkese teşekkür ederim. Saygılarımla.
 5. selamlar uzak masa üstü ile zaten bağlantı kuruyorum. fakat direk kendi yazıcısından çıktı almam lazım.
 6. İlginiz için teşekkür ederim. bu denemeyi de yaptım ama açılması gereken portu bulamadığım için maalesef olmadı. bu usb yazıcı için acaba açılması gereken port ne olabilir? Teşekkürler
 7. Arkadaşlar hayırlı günler. Windows 10’a uzak masa üstü ile bağlanıyorum. Bu makineye bağlı olan usb yazıcıdan çıktı almam icin ne yapmam gerekiyor? Genelde lokalden çıktı almak ile ilgili bilgiler var ama ben bağlandığım bilgisayarin yazıcısından çıktı almak istiyorum. ( bilgisayarlar farklı internetlerde) Teşekkürler. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 8. hulasa

  Ip Ve Pc Gizleme

  Ethernet kartına elle ip verip modemi yeniden başlat. Sonra bak bakalım modemde bilgisayar gözükecek mi?
 9. hulasa

  Bios şifresi Kilidi

  https://bios-pw.org/
 10. hulasa

  Ip Ve Pc Gizleme

  bi manuel ip verip modeme restart versene bakalım ne olacak
 11. Bu DNS adresini uzun zamandır kullanıyorum. Hızı diğerlerine göre iyidir ama reklam engelleme konusu ile ilgisi yoktur. Diğer DNS adrelerinde ne ise bunda da aynıdır. Bilgilerinize.
×