Jump to content

Hangi Antivürüst Programı Üst Seviye Kullanıcıları

exa_41
 Share

Recommended Posts

S.a Değerli Tnctr Ailesi Kaç Zamandır Araştırma Yapıyorum Bakınıyorum Ama Kesin Bir Sonuca Ulaşamadım 

Hangi Antivürüst Daha Güvenli Free Veya Cracklı Ben Avira Free Panda Free Bitdefender Free Avg Free Nod 32  Bunları Kullandım Şuanda Avire Free Kullanıyorum Ama Oda Bazen Vurust Bulamıyor Bulsada Silemıyor Yani Geniş Kapsamlı Tam Güvenilir Bir Antivürüst Programı Veya Her Hangi Bir Combofix Tarzı Program ... Şimdi Her Telden İnsanlar Bişey Söylemiş Bu Konuda Sanırsam Yazılımcı Arkdaslar Biraz Daha Hassas Önerilerinizi Beklıyorum ... 

Gecenlerde Ufak Bir Örnek Vereyim Avira Yukluyken Bir Flash Bellekde Veriler Kaybolmusdu Ama verı Vardı ıcerık Yoktu Bende Komutla Verılerı Gerı Getırdım Ve 1 2 Gun Sonra Aynısı Bana Oldu Verılerım Kayboldu Geri Getırıyorum Ama Pc kendınden Gecıyor Şuanda Bitdefender Var Combofixle Tarama Yaptım Sıldı Sanırım AMa İçimde Gene Şüphe Kaldı Ister Istemez Varmı Önerısı Olan Trojen Programı Antivürüst Programı Ve Usb Koruma Programları Usb Disk Secerty Haricinde... iii Akşamlar Dilerim Şimdiden Allah Razı Olsun Yardımcı Olcak Arkdaslardan ....Bilgi Paylaştıkca Güzeldir...

nerdeyse 20 yıldır bilgisayar kullanırım Bilgisayara Antivirüs kurmak kesinlikle aptallık diye yorumlar yapılmış hayır kardeşim kurmamak apdallıktır bu gece yatarken kapıyı pencereyi açıp hırsıza gel gel demek gibi bişey hangi anti dersen bikere ben acemi kullanıcı değilim bi kere anivirüs programı beni değil ben onu yönlendirmeliyim sağ alt köşedeki simgesine sağ tıklayıp korumayı kapa dediğimde kapatıp aç dediğimde açılmalı bazı antiler vardırki korumayı kapa desende arka planda çalışıp abuk subuk şeyleri silmeye devam eder yani antivirüs programı beni kandırmayacak deneyimlerimlere göre ben pek çok programı test edip denedim bunların içinden sıyrılıp çıkan tek anti bana göre Norton kolay gele...

• 2 hafta sonra ...