Jump to content

askın mantıgı var mıdır?

dka

ASKIN MANTIGI  

21 members have voted

1. 1. ASKIN MANTIGI OLUR MU???

• EVET BAL GIBI OLUR
      7
    • NE ALAKA ASKDA MANTIK NE GEZER
      14

Recommended Posts

yıllardır bırlıkte oldgum sevgılım benden onun mantıgına uymadıgımı söyleyerek ayrılmak ıstedı askda mantık ne gezer dıyoru anlamıyor burdan cıkan snucu posta adresıne yollayacam :wacko:

sadece en mı böyle dsünüyorum ezıcı bır ustunluk cıkarsa gulecem bu sebebe...

mantık derken? fikirleriniz mi uyuşmuyo? eğer aşk varsa zaten böyle bir problem yoktur ben 4 yıldır aşığım seviyorum o da beni seviyo farklı olduğumuz çok yanımız var ama hoşgörü saygı sevgi lazım aşk budur zaten, bırakmak istiyosa hiç üsteleme gitsin derim... aşkta mantık varmıdır a gelince mantık bahane edilerek bırakılıyorsa aşk yoktur zaten derim...

bana deliler gibi asik oldugunu söylüyor ama farkli oldugumuzu ve mantigina uymadigimi söylüyr ve ayriliyor bana tuhaf bir sebeb geldi gülüyorum sadce bunca yil nasil bter diye...bende bu asyfay1 hdiye edecem kendisine...mantikli bir oylama iste....

madem dürüst olacak cesaretim yok neden bi taraflarımdan atmıyım mantığının harekete geçip dizi dizi inciler halinde sevgiliye sunduğu saçmalıklar (istisnalar samimi olanlar vardır mutlak azda olsa)

ayrılmak istememin seninle kesinlikle ilgisi yok (ama başkasıyla ilgisi olabilir tabi), sadece bir süre yanlız kalmaya (yalaaaann) ve hayatımda birşeyleri (bu arada halihazırda başlamış olan yeni ilişki gibi) yoluna koymaya ihtiyacım var.

sen benim için fazla mükemmelsin. ben senin ağırlığını taşıyamıyorum. veya..

ben senin için fazla mükemmelim. sen benim ağırlığımı taşıyamıyorsun

gözünün üstünde kaşın var

çok iyi bir sevgili değilsin. ben beni heyecanlandıracak ayağımı yerden kesecek gerektiğinde beni süründürecek birini arıyorum. oysa sen benim her dediğimi yapıyorsun. her sorunuma çözüm buluyorsun tamam bende seviyorum ama kardeşim gibi. iyisi mi ''sen kendin gibi bir taze bahar seç'' ben de kendi yoluma gideyim.

-beni ne kadar seviyorsun?

+çok çok seviyorum hayatım, deli gibi aşığım sana, ölüyorum senin için.

-kes kes! ne kadar yılışık bi herifsin sen. azıcık zor adam ol!

-bu ilişki beni yordu.

ilginin sevgiliye değil dışarıya döndüğü andan itibaren kafada yazılmaya başlanan hikayeler.

-ben eski ben değilim sanki,bilmiyorum bana,bize ne olduğunu, sorma fazla işte, kafam çok karışık, bana kızma lütfen... gibi belirsiz lafları da içerebilir.(anlamı: sıkıldım ama bahanem yok)şöyle de olabilir:

- sen çok iyisin,fazla iyisin. ben senin yanında kendimi kirli hissediyorum,seni haketmediğimi düşünüyorum. (baydın!amma da monotonsun bu ne ya ben renkli yaşamlar isterim cıvıl cıvıl,kıpır kıpır anlamına gelir)

k:kadın e:erkek

k:ayrılalım mı?

e:neden?

k:senden daha iyilerine layığım ben...

-okuluma zaman ayırmam lazım

seni tamamen kaybetmeyi goze alamam, arkadas kalalim (buyrun burdan yakin)

sorun sende degil bende, gercekten !

almanyadan eski sevgilim gelicek.

cik kalbimden.

-ilişkimiz ciddiye gidiyor...

-ben tutku istiyorum...

-sen bana aşıksın, ben sana değilim

-askere giderken arkamda kimseyi bırakmak istemiyorum...

-ben aslinda uzayliyim insan irkini inceliyordum incelemelerim tamamlandi. gitmem gerek, seni de sevdim aslinda

-o zaman beni de gotur

-olmaz orda insan yasayamaz, ayrica kadin diye bisi yok orda

-seni kim dogurdu

-leylekler getirmis vallahi!:!

senin için doğru insan değilim.

senin sevgine layık değilim ya da sen benden iyilere layıksın

söylenmek istenen:

tamam beni çok seviyorsun ama ben seni senin beni sevdiğin kadar sevmiyorum. e, bu da söylenmez ki... benim gönlüm uçarı bir o çiçeğe, bir bu çiçeğe konmak istiyor. oysa sen sevdiğin zaman kendine körü körüne bağlı birini istiyorsun. ben bir hafta biriyle bir ay başkasıyla yaşamak istiyorum. şimdi seni aldatsam da ayıp olacak. en iyisi tak sepeti koluna, herkes kendi yoluna....

ben seni mutlu edemem

beklentilerimiz farklı. sen ayrı dünyadasın,ben ayrı dünyada. aynı müziği dinlemiyoruz, aynı filme gitmiyoruz, aynı içkiyi bile içmiyoruz. bizim birlikteliğimiz ancak bir kaç günlük heyecan olabilir. şimdi bunu sana böyle söylesem. '' demek her şey bir yalandı'' diyeceksin. ben de sana cevap vereceğim. senin mutlu olmanı gerçekten istiyorum ama bensiz...

seni seviyorum ama ailemi de seviyorum ve vazgeçemiyorum

ben ana (ya da baba) kuzusuyum. annem babam ne derse o olur diyor. onlara karşı çıksam, harçlığımı keserler, arabamı altımdan alırlar, beş parasız ortada kalırım. hem aşk dediğin nedir ki? geçici bir heves. ben onların istediği biriyle evlenirsem gelsin paralar... paraya sırt çevirip seninle olamayacağım, kusura bakma...

serseri ruhluyum ve özgürlüğümü seviyorum. kimseye bağlanamam

başka bahane bulamadım. aslında istesem öyle mazbut, öyle evine bağlı bir insan olurum ki... ama seni sevmiyorum. güzel şeyler yaşamış olabiliriz ama bitti artık. üstelik bu bahanede çok fiyakalı. sen şimdi bunu yakın arkadaşların arasında da söylersin benim popülaritem artar. bundan sonra ki kız arkadaşım da beni elde tutulmayan bir serseri olarak tanıyıp daha çok üstüme düşer. hay aklımla bin yaşayayım...

sağlıklı düşünmek için ilişkimizi dinlendirmeye almalıyız

ilişkimizi bitirmeliyiz diyecektim ama ağzımdan bu çıktı. hem zaten diğerini söyleyecek cesaret yok bende. bu yüzden bununla idare et. ilişkimiz dinlenirken, ben harekete geçeceğim. etrafta serseri mayın gibi dolaşacağım, ve kendime yeni,yepyeni işler arayacağım.

aşkımız heyecanını kaybetti

adrenalin bağımlısıyım. ben aşk falan değil resmen heyecan istiyorum. bunu da bana ancak başka bir aşk sağlar. seni terk etmeye niyetliyim de ''bana heyecan lazım'' diyemiyorum. şimdi biliyorum sen kendini değiştirmeye çalışacaksın. saç şeklin, makyajın, kıyafetlerinle beni yeniden heyecanlandırma çalışmaları içine gireceksin. ama boşa yorulma. çünkü ''bu aşk burada biter ve ben çekip giderim...''

sorun sende değil bende

bu cümlenin devamı büyük olasılıkla şu şekilde gelecektir. kafamın içindeki problemleri çözemediğim için ilişkimize konsantre olamıyorum. ama söylenmek istenen gerçekte şudur: '' senden bıktım. artık hayatımdan çıkmanı istiyorum. zaten benim kafamda ki tek problemde sensin. sen olmasan o kadar rahatlayacağım ki anlatamam. senden ayrılabilmek için kendimi bile sorunlar insanlar grubuna soktum. anla artık ve beni rahat bırak...''

zamana ihtiyacım var

senden ayrılmak istiyorum ama bunu sana direkt söylersem bana neden diye soracaksın. ben de başkasından hoşlandığımı söyleyemeyeceğim için doğru dürüst bir neden gösteremeyeceğim. biraz ayrı kalırız. ben seni arada bir telefonla ararım. sonra da aramalarım seyrekleşir. aramızdaki ilişki soğur belki bir süre sonra da sana '' bu zaman içinde çok düşündüm ama seninle yapamayacağım'' derim. böylece bu işte biter.

çok iyi bir insansın ama

çok iyi bir sevgili değilsin. ben beni heyecanlandıracak ayağımı yerden kesecek gerektiğinde beni süründürecek birini arıyorum. oysa sen benim her dediğimi yapıyorsun. her sorunuma çözüm buluyorsun tamam bende seviyorum ama kardeşim gibi. iyisi mi ''sen kendin gibi bir taze bahar seç'' ben de kendi yoluma gideyim.

bende bir zmanlar erkek arkadaşımın bana söylediği bahaneyi yazıyım son olarak

sen çok iyisin ben kötüyüm sana çok haksızlık etim biliyorum elimde değil vs vs....sonra dank edip dönünce .aslında ben yanlış yaptım ama tükürdüğümü yalıyamadım ozman napıyım

tak sepeti koluna herkes kendii yoluna .büyüttüğüm sen yok olup gittin gözümde...

BAHANELER...

harikasin çok tesekkür ederim yazdiklarin için

:wacko: kiz aradasim iste ne deyim giden gitti seviyor muyum ewet hala deliler gibi bu saferde yeni bahanesi araya cok söz girdi sen bana cok bagiridn :D

iyide giderken sebebin sadece ilgimden sikildigini sylemek oldu ve mantigina uymagimi söylemek :D

neyse bu sayfa çok isine yarayacak eminim

bana deliler gibi asik oldugunu söylüyor ama farkli oldugumuzu ve mantigina uymadigimi söylüyr ve ayriliyor bana tuhaf bir sebeb geldi gülüyorum sadce bunca yil nasil bter diye...bende bu asyfay1 hdiye edecem kendisine...mantikli bir oylama iste....

Arkadaşım valla 4 yıllık bi ilişkim daha 1 hafta önce sona erdi, bu işin mantığı falan yok bence, sevgi bittiği zaman bunun adı mantık uymadı oluyor, neden yıllarca mantıksızmı yaşadık dememek elde değil. Sen ilişkin için elinden geleni yaptıysan ve vicdanın rahatsa boşver, ilk zamanlar acı verir sonra oh bee! dersin. İnan bende kabullenmiş değilim ama kendimi böyle teselli ediyorum :wacko:

Bir söz var klasik olacak ama benim çok sevdiğim bir söz;

>Birisini seviyorsan özgür bırak, dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır..

Ben beklemedeyim şuan bakalım hep mi? hiç mi? bekleyip görecez.

Forumda 'Aşk acısı çekenler' diye bi başlık açılır bu gidişle :D iyide olur valla.

salacam artik bende yapaca bisi yok ama gercekten adatsam yada bir durum olsa gitsin sesim cikmaz ama sebebsiz gidince insan emegine ac1yor...

saldim bugun aradim ve gayet iyi gülüyor egleniyor benikinin gelecegi yok gururuyla yasayacak sanirim

geçer insallah ama cok zaman harcadik eger bittiyse

bence de foruma aşk acısı çekenler diye bir bölüm açılsa sanıyorum fena olmiycak :wacko: takmayın arkadaşlar...

ben inşallah seneye bu zamanlar düğün telaşı içerisinde olacağım Allah herkese kendi eş ruhunu bulmayı nasip etsin...

bence de foruma aşk acısı çekenler diye bir bölüm açılsa sanıyorum fena olmiycak :wacko: takmayın arkadaşlar...

ben inşallah seneye bu zamanlar düğün telaşı içerisinde olacağım Allah herkese kendi eş ruhunu bulmayı nasip etsin...

Hayırlı uğurlu olsun Allah bir yastıkta kocatsın arkadaşım, dka ile bende eş ruhumuzu buluruz umarım bir an önce :D darısı bize

bence de foruma aşk acısı çekenler diye bir bölüm açılsa sanıyorum fena olmiycak :D takmayın arkadaşlar...

SEVINDIM HAYIRLI UGURU OLSUN BENDE TEBIK ETMEK ISTERIM SIZI SENEYE SITEDEN ILK :wacko:

MUTLU OLUN...

gonuller bir olsun yeterlidir.

farkililik konusuna gelince bana gore farkli insanlarla bir birliktelik her zaman daha guzel birsey yoksa insan kendisini zaten biliyor kesfedecek birsey kalmaz isin heyecani kalmaz. farklilik olacakki her seferinde yeni birseyler gorup asik olacaksin. yoksa insan kendisinden 1 tane daha olsa SIKILIR canim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...