Jump to content

Swf flash dosyalarını düzenleyeceğim proğram

Recommended Posts

Swf uzantılı dosyaların içine girip yazıları, resimleri editleme yapmak için bu flash dosyasını editlemek içik bir proğram mevcutmu zor birşeyse anlatabilirmisiniz.

bende şuan Sothink SWF Decompiler 3.4 ama bir türlü çalıştıramadım ben swf uzantılı dosyayı içeriği çıkartıyorum çıkan dosyalardan istediğim yeri düzenlkiyorum ama geri swf uzantılı dosya içine toplamıyor lütfen bana yardım edin yahutta görsel anlatım yada başka bir yazılım mevcut ise onuda paylaşabilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Kullanımı oldukça basit. Biraz kurcalamanız gerekecek.

Bir ipucu:

Programı kurduktan sonra tüm swf dosyaları SWF Quicker ile açılacaktır. Açtığınz swf dosyasının bileşenlerini elde etmek için ana menünün sağ alt köşesinde (bileşenler orda görünecektir) bileşenlere sağ tılayıp "import" dediğinizde bilgisayarınza kaydedebilirsiniz.

Kullanımı oldukça basit. Biraz kurcalamanız gerekecek.

Bir ipucu:

Programı kurduktan sonra tüm swf dosyaları SWF Quicker ile açılacaktır. Açtığınz swf dosyasının bileşenlerini elde etmek için ana menünün sağ alt köşesinde (bileşenler orda görünecektir) bileşenlere sağ tılayıp "import" dediğinizde bilgisayarınza kaydedebilirsiniz.

evet kardeş gerçektende kolaymış yalnız bir soru çıktı türkçe karekter sorunu bunu nasıl çözebilirim acaba

evet kardeş gerçektende kolaymış yalnız bir soru çıktı türkçe karekter sorunu bunu nasıl çözebilirim acaba

Eğer swf dosyasındaki font lar bilgisayarınızda yüklü değilse öyle bir hata oluşuyor. O fontu yüklemeniz gerekiyor. Font ismi açılışta yazar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...