Jump to content

Telefon Önerisi

bahadır28
 Share

Recommended Posts

Herkese merhaba telefon alıcam ama en fazla 800tl bütcem var 800 tl ye bir nexus5 buldum ama telefonculara gittiğim zaman aman uzak tur tarzında tarzında hareketler gördüm telefoncu bir tanıdığın yanına gittim o da bana 850 tl ye bir huawei p7 önerdi. Kafam iyice karıştı sizce ne yapmalıyım internetten bulduğum nexus5 mi almalıyım yoksa p7'yi mi. Telefonların ikisininde garantisi var nexus5 in teknosadan 17 ay huawei p7'nin turkcell'den 1,5 sene kadar.

2 el telefon alırken nelere dikkat etmeliyim.

Şimdiden Teşekkürler.

asus zefon 6 al derim büyük ekran kullanabilirsen bende 6 kullanıyorum yeni aldım iki tane sıkıntısı gördüm geri tuşu home tuşu ışıkları yanmıyor ve sesi az ondan haricinde ısınma kasma problemi yaşamadım 1800-2000 tl telefonlara taş çıkarır :)

belirttiğin fiyattan ben de telefon alacaktım baktım araştırdım nokia lumıa 620 aldım gayet iyi çalışıyor 750 tl lik fiyatı şu an indirim de 360 tl ye satılıyor

[spoiler]http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu620&categoryId=371946[/spoiler]

burda da inceleme videosu var burdaki yorumları baz alarak aldım pişman de değilim

[spoiler]http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Nokia-Lumia-620-Fiyat--Performans-Sampiyonu-video-inceleme.htm[/spoiler]

Ne yapcan Asus onu aldıktan sonra satamazsın 2. el piyasası yok. Nexus 5 gayet iyi süreklide güncellenir. Olmazsa 2. el İPhone alabilirsin. iPhone karlı olur satmaya kalkarsan sonra neredeyse kaybın olmaz

Hocam zaten bu telefon almışsanız satmazsınız :D 

Ne yapcan Asus onu aldıktan sonra satamazsın 2. el piyasası yok. Nexus 5 gayet iyi süreklide güncellenir. Olmazsa 2. el İPhone alabilirsin. iPhone karlı olur satmaya kalkarsan sonra neredeyse kaybın olmaz

Hocam valla iPhone kullanmak istemiyorum android daha çekici geliyor.

başka önerisi yada telefonlardan tercih yapacak olan  varmı

Huawei p7 güzel bir cihaz. Nexus 5 daha çok ileri düzey kullanıcılara hitap ediyor yazılımsal yönü sebebiyle. Ben yakın zamanda lg g2 aldım ikinci el. Öneririm bunuda göz önünde bulundur.Nexus 5 e göre batarya avantajı var 3000mah.  Asus cihazlar fiyat performans ürünüdür ama alacaksan 6 alman daha mantıklı 5 in batarya sıkıntısı var çabuk bitiyormuş.. Ayrıca sıfır almak istiyorum dersen huawei g700 ü de göz önünde bulundur derim fiyatı 750tl sıfır. 

Alacaksan minumum 2gb ram e sahip bir cihaz al derim.