Jump to content

Call Of Duty Advanced Warfare Bellek Hatası

3yl3mci
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar son 1 gündür oyunla uğraşiyorum sürekli hata üstüne hata sistem özelliklerim imzamda yaziyor bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

oyun 10-15 dk oynayınca Bilgisayarınızda bellek azaldı hatası veriyor ondan sonra tek rar oyuna girince 2 dk içerisinde tekrar atiyor ben bilgisayarı yeniden başlatıncaya kadar başlattından sonra 10 dk tek rar oynayabilirim :D

[url=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1420065406__adsz.png]pre_1420065406__adsz.png[/URL]

[url=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1420112581__adsz1.png]pre_1420112581__adsz1.png

[/URL]

artık bu hatayı aliyorum 

[URL=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1420148937__error.jpg]pre_1420148937__error.jpg[/URL]

bi diğer sorunda ise oyunda min 50 fps aliyom ama kaçarken donmalar yaşiyorum azcık donarken bile fps 45-60 arası değişiyor

update 1-2-3 yaptım her upratin kendi crack kullandım

Edited by 3yl3mci

Hocam bütün updateler tmm reloaded crack da tmm sildim oyunu tekrar kurdum aynı problem  :S pc yi format attım gene aynı problem

Oyunu kurun 1-2-3 updateleri yapın update 3 ün crack dosyasını kullanın oyunun kısayolundan yönetici olarak çalıştırın.Eğer ram yeterli değilse codex crack ve updati kurun ben bu oyunu 4 gb lık rami olan laptopta bile çalıştırıp oynattım.

Edited by C@NgO

Oyunu kurun 1-2-3 updateleri yapın update 3 ün crack dosyasını kullanın oyunun kısayolundan yönetici olarak çalıştırın.Eğer ram yeterli değilse codex crack ve updati kurun ben bu oyunu 4 gb lık rami olan laptopta bile çalıştırıp oynattım.

Hocam dediklerini yaptım sistem özelliklerim imzamda yaziyor

AMD FX8350 4.4 MHZ O/C ~~ Asus M5A99X Evo r2.0 ~~ Kingston 8 GB DDR3 1600 MHZ CL9  ~~ HyperX 3K 120 gb SSD ~~ 1 TB Sata III 64_MB Cache HDD ~~ 23'6 WS LED Mönitör ~~ GTX650 Ti Boost Direct X 11.1 ~~ 750w +80 Bronze ~~ ColorMaster Haf 912 Plus ~~ Pioner 24x DVD_RW 2_MB Cache ~~ Color Mastar EVO 212 Cpu Fan

bu pc'den daha çook ezik olanlar bile oynuyor bende ram hatası veriyor :S

Performans ayarlarında, sistem ön bellk kullanımını kendin SSD kullanıdğın için devre dışı bıraktıysan da bu gibi sorun verebiliyor. Gerçi ben kapalıyken bitirdim de. Sen onu sistem yönetimli boyut olarak ayarlayıp dene bir de. 

• 1 ay sonra...