Jump to content

arkadaşlar bıos sorunu

kamp

Recommended Posts

bi program buldum ama program bios höperlorünü kullanıyor o bende na mevçut sorunum şu arkadaşlar teknik açıdan bıos hoperlorunu normal ses kartının höperlörüne bi şekilde bağlamak birleştirmek ne derseniz artık mümkünmü acaba şimdiden sağulun

programını kurcala belki ayarlayabilirsin yok ise öyle bir seçeneği o da bağlanmaz zaten ses kartına

arkadaşım sağul

kullandıgın türkçe ve yazdıklarından bişey anladıysam.. :p

yahu arkadaşım kullandığım dil türkçe bıos kelimesi ingilizce ama net bi karşılığı varsa söyleyin onuda türkçe yaazıyım

arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için sağulun ama şöyle bi sorunun var acaba kasa içinde bu bios höperlorunun bi kablosu varmıdır acaba eğer varsa bi hoperlöre bağlaya bilirmiyim acaba

selam, bios hoparlörü dediğin şeyin kabloları tabiki mevcut kasanın sol kapağını aç büssürü ince kablolar görüceksin 2 sıra pinlere bağlı bunların üzerinde speaker yazanını bul ve kablosuna ek yap uzat bu uzattığın kabloyuda nereye takarsan tak ister hoparlöre tak istersen ucuna stero giriş yapıp ses kartının microfon girişine ver nasıl istersen işte

selam, bios hoparlörü dediğin şeyin kabloları tabiki mevcut kasanın sol kapağını aç büssürü ince kablolar görüceksin 2 sıra pinlere bağlı bunların üzerinde speaker yazanını bul ve kablosuna ek yap uzat bu uzattığın kabloyuda nereye takarsan tak ister hoparlöre tak istersen ucuna stero giriş yapıp ses kartının microfon girişine ver nasıl istersen işte

Teşekkürler yanlız bu kablolardan sadece biri açıkta onunda üzerinde turbo led yazıyo anakart modelim p5l-mx asus

tardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

arkadaşlar bu ledler konusunda bi yardım edin yoksa bi hasar verecem kasaya . ledler nedir pin nedir bunların hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar veya kaynaklar varsa yardımınızı bekliyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...