Jump to content

adsl kotasi hic kullanmadan 373MB olmus?

emily

Recommended Posts

Kablosuz baglantı kullanıyorsanız birileri sizin hattınızı kullanmış olabilir, başka bir açıklama gelniyor aklıma smile.gif

kablolu ise neden 700 mb kullanılmış bilmiyorum.

Duruk101 mesajı bana ilginç geldi nasıl başkası kullanır bu hattı yahu açıklarmısın bi kablosus modeme nasıl bağlanılıyorki böyle sorunlar oluşturuyor aklım ermedide

Kablosuz hattınıza sadece siz bağlanabildiğiniz gibi başkaları da bağlanabilir. Şifre koymazsanız başkaları kullanabilir.Şu an tanıdığım 3-4 arkadaş kablosuz kaçak olarak kullanıyor. ben kullanmıyorum kablosuz o yüzden detaylı bilmiyorum, kablosuz kullanan arkadaşlar varsa daha sağlıklı bilgi verebilir.

bilgisayar ve modem bağlı bile değil

Belki sizin şifreyi kullanıyorlardır, bilemiyorum. Son alternatif ise telekomdan kaynaklanıyor ( olması muhtemel )

Naptın sen :D her gün 5 saat cam ve mik ha :) şimdiden dolmuştur o kota :)

date='Paz, 03 Haz 2007, 21:28:29' post='107806']

Hazir Konu Acilmisken Bnde Soliim Arkadaslar Bn Gunde 5 Saat Falan Goruntulu Konusuyorum Bu Kotayi Cok Etkilermi?

eğer ki download yapıp kotaya akarsanız bi değişiklik göremezsiniz yeni miktar net olarak yeni ip aldığınızda yani modemi açıp kapattığınızda karşınıza gelir.

tabii ki siz pc yi kapatıp gidiyorsunuz gelip baktığınızda aa 300 mb fazla görünüyo oradaki mesele bilginin güncel olup olmaması eğer emin olmak istiyorsanız pc yi kapatmadan evvel modemi resetleyin cachi temizleyin kotaya bakın, geldiğinizde download edilmiş görünüyorsa sırt çantalarınızı hazırlayın türk telekoma saldırı düzenleyeceğizdwarf.gifassassin.gifcomando.gif

Naptın sen :D her gün 5 saat cam ve mik ha :D şimdiden dolmuştur o kota :D

Hocam Napaim Ya Insanin Cani Sikiliyor Bilgisayar Basinda Bende Canim Sikildikca KonusuYorum O kadar EtkiliYormu Ya BU goruntulu KOnusma?

Arkadaslar konu basligindan da anlasilacagi gibi ben daha haziran ayi icinde yeni actim bilgisayarimi ve 373 MB download, 154 MB upload goteriyor. Aslinda bu her ay boyle oluyor? Sizlerde durum nasil acaba?

aynı durum bendede olmustu sikayet ettim ama şikayetimle kaldım sıkma canını burası türkiye olur böle şeyler :D

ben acı tatmadım ilk 128kb dı sonra 256kb lık hatta sınırsız devam ediyorum

filim arşivi tutuyorum 3000 e yakın dvx arşivi oldu

agır ama surekli akan su gibi sonuçta 2-3 defa kotayı gecersen yıl içindeki odemelerin ortalamasını al

256kb sınırsız adsl ödemesinden den farklı olmaz herhalde

ben kota mota bilmiyorum kota geçti geçmedi diyede düşünmüyom

allah size kolaylık versin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...