Jump to content

Eski Modemlerinizi Atmayın

harktu

Recommended Posts

Neotech, tüketicilere eski ADSL modemlerini çöpe atmak yerine 20 dolara değerlendirme imkanı veriyor.

İletişim ve tüketici elektroniği alanında faaliyet gösteren Neotech, okulların kapanmasına az bir süre kala kablosuz iletişime geçmek isteyen tüketiciler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. ZyXEL modemde yeni bir kampanya başlatan Neotech, tüketicilere eski modemlerini çöpe atmak yerine, 20 dolara değerlendirme imkanı veriyor.

Kablolu ADSL modem sahiplerinin yanı sıra kablosuz ADSL modeminden memnun olmayanları ya da bu modemi değiştirmek isteyenleri hedefleyen kampanya çerçevesinde, eski modem 20 dolara geri alınarak yerine 89 dolarlık (KDV hariç) yeni bir modem veriliyor. Böylece, yeni modemin tüketiciye maliyeti, yalnızca 69 dolar (KDV hariç) oluyor.

Tüm ZyXEL distribütörlerinde geçerli olacak kampanya kapsamında sunulan P-660HW-T1 model numaralı ürün, pek çok avantajı da beraberinde getiriyor:

• Piyasadaki ürünler, genelde 2dBi kazançlı antenle satılıyor. Ancak, ZyXEL modemin üzerinde, piyasa değeri yaklaşık 18 dolar (KDV hariç) olan ve çok daha geniş bir kapsama alanı sunan 5dBi kazançlı anten geliyor.

• Medya Bantgenişliği Yönetimi ile, İnternet bantgenişliğini kullanıcılar ve uygulamalar için paylaştırma/yönetebilme imkanı sağlanıyor.

• Kablosuz Dağıtım Sistemi (WDS) ile, ortamdaki erişim noktalarıyla kablosuz bağlantı kurularak kablosuz kapsama alanı kat kat artırılabiliyor.

• 4 port'lu anahtar sayesinde kablolu kullanıcılar da bağlanabiliyor.

• Türkçe kurulum ve 24 saat çağrı merkezi desteği sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak için bir Neotech bayiine uğramak yeterli oluyor.

kaynak:chip.com.tr

buradan sorabilirsin

ZyXEL Satış Ve Pazarlama Bölümü

Datateknik Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti.
Huzur Mh. Ahmet Bayman Cd. No:2/6 34396
Seyrantepe İstanbul

Tel : + 90 212 282 62 00
Faks: + 90 212 282 56 76[/CODE]

• Administrator

10 ytl ye aldım bir adaptör, bağlanmıyor, link ışığı yanıp yanıp sönüyor, başka adsl hattında da denedim sonuç aynı. dur eve gidince bir daha bakayım...

Üstündeki özelliklere dikkat et. Voltu amperi uysun. Güç yetmiyorsa yapabilir tabi.

Üstündeki özelliklere dikkat et. Voltu amperi uysun. Güç yetmiyorsa yapabilir tabi.

Aldığım adaptör uyumluymuş, çalıştı modem, benim anlamadığım 4 ay önce neden çalışmadı bu, aynı şeyleri yaptığım halde. şimdi elimde boşta bir modem daha oldu. üffff yazık oldu benim 45 ytl ye :ph34r: satsam 30 ytl etmez bile. Neyse.Teşekkürler sk8er_boi. Sen olmasaydın denemeyecektim bile eski modemi.:)

eski modeminizi niye atıyorsunuz. Wireless için sadece access point alın takın modeminize ordan wireless kullanın.

• 2 hafta sonra ...

eski modeminizi niye atıyorsunuz. Wireless için sadece access point alın takın modeminize ordan wireless kullanın.

bunu bilmiyordum,wirelesse geçmeyi düşünüyordum,bu şekilde baya tasarruflu olacak

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...