Jump to content

sistem geri yükleme yapamıyorum

Ersinxx

Recommended Posts

arkadaşlar sistemi geri yükle yapamıyorum uyarı mesajı veriyor yardımcı olursanı sevinirim

bir önceki bir zamana sistemi geri yüklemek için sistem geri yüklemeyi denediğimde aşağıdaki mesajı yolluyo

sistem geri yükleme grup ilkesi tarafından kapatıldı .Sistem geri yüklemeyi açmak için etki alanı yöneticinize başvurun diyo

Sınır hesaptan geri yuklemeye yapiyor olabilirmisin?Yada başka bir Tarihe geri almaya calis...

hiçbişey yapamıyorum sistem geri yükleme sayfası açılmıyo

bu yukarıda yazdığım mesaj geliyo ona tamam diyorum yada kapatıyorum mesajı hiçbir şekilde sistem geri yükleme sayfası açılmıyo

ilk defa böyle oldu

bu mesajı ilk defa okudum hiç duymamıştım böyle bir mesaj

çalıştıra gpedit.msc yazıp acılan yerleri kurcala Grup ilkelerinden kapalıysa elbet oradanda acılır he birde Yönetici hesabıyla deniyorsun değilmi yapmayı :ph34r:

başka hesapmı kullancam kendi bilgisayrımda

ilgilendiğin için sağol

grup ilkesinde bissürü şey var şimdilik bulamadım ama yine ararım birde etki alanı yöneticinize başvurun diyodu mesajda onmu nerden bulacam biliyosan söylermisin

buarada emin ol yönetici hesabıyla kullanıyom pc yi

başka hesapmı kullancam kendi bilgisayrımda

ilgilendiğin için sağol

grup ilkesinde bissürü şey var şimdilik bulamadım ama yine ararım birde etki alanı yöneticinize başvurun diyodu mesajda onmu nerden bulacam biliyosan söylermisin

buarada emin ol yönetici hesabıyla kullanıyom pc yi

Arkadaşım ilk önce sana yanıt verenlere saygılı davran ve düşün yanıt veren kişi bilgisayarın senin olup olmadığını nereden bilsin.ben evimde 3 iş yerinde 5 olmak üzere 8 ayrı makine kullanıyorum bunlardan sadece biri bana ait bir soru sordun yanıt arıyorsun arkadaşım çözümlerden bildiklerini sana söylemiş.xp cd ni tak onar yap diycem işe yarar mı bilmiyorum benim başıma gelmişti çözemedim xp yi yeniden üzerine kurdum.(kaybın sadece var olan programların oluyor belgelerin yerinde duruyor merak etme) hadi kolay gele umarım kaybedeceğin lisanslı programların yoktur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...