Jump to content

Lg G2 Turkey Lollıpop Stock Rom D802 & D802Tr

yasak_ask
 Share

Recommended Posts

Kullananlarda varmı arkadaşlar ben italya sürümünü kurmuştum.. Oynadığım okey 101 oyunu yarım oldu bir kaç kere, bi ara benim ıstakanın alt sırası gözükmedi  4.4.2 de hiç olmayan şeyler. :))  Şarjı az gidiyor önceden nasıl kullandıysam aynı şekilde kullanıyorum kurup da kullananlarda var mı acaba ?

MEXEE6.png

Lg pc suit indirdigim kdz dosyasını görmedi. Tekrar 1.6gb veri indirdi.sorunsuz kurdum. Herseyi kendi yedekledi. Ik gördüğüm sorun gps ile alakalı. 4.4.2 de canavar gibi çalışan igo lolipopta sapıttı. Ikide bir gps sinyali kayboldu diyor. Sarz icin yorum yapmaya henuz erken
Lg pc suit indirdigim kdz dosyasını görmedi. Tekrar 1.6gb veri indirdi.sorunsuz kurdum. Herseyi kendi yedekledi. Ik gördüğüm sorun gps ile alakalı. 4.4.2 de canavar gibi çalışan igo lolipopta sapıttı. Ikide bir gps sinyali kayboldu diyor. Sarz icin yorum yapmaya henuz erken

Kardeşim bir kaç ekran görüntüsü atar mısın ?

her sürüme kurabiliyormuyuz bunu acaba yoksa open sürümümü beklemek lazım

Her sürüme derken hocam?

16 yada 32 gb bu detaylarıda verirmisiniz

Her ikisinede uyumlu hocam

Kullananlarda varmı arkadaşlar ben italya sürümünü kurmuştum.. Oynadığım okey 101 oyunu yarım oldu bir kaç kere, bi ara benim ıstakanın alt sırası gözükmedi  4.4.2 de hiç olmayan şeyler. :))  Şarjı az gidiyor önceden nasıl kullandıysam aynı şekilde kullanıyorum kurup da kullananlarda var mı acaba ?

Hocam uygulamaların birçoğuna henüz lolipop uyumluluğu getirilmedi geliştiricileri tarafından, ondan kaynaklı olabilir.

ben g2 yurt dısından aldım..

baska imei attım kullnıyrum..

4.2.2 yüklü

bende 5,0,2 yüklesersem sıkıntı yasarmıyım..

atılan imei sılınırmı..

nr yapmam lazım bilginiz varmı

Bu soruya net cevap vermek imkansız hocam bazı cihazlarınki silinmezken bazılarında silinebiliyor. İmeinin ne şekilde atıldığı önemli. 

Benim telefon paralel ithalat G2 bende V20 H rom var şuanda lolipop gelmedi hala.

Hocam o roma göre gelmiyor, telefonunun varyantı ne?

Aşağıdan imei ne göre sorgulama yap ota dan gelmemiş ama internete düşmüş olabilir rom, flash tool ile yüklersin hocam en kötü ihtimal 

http://lg-phone-firmware.com/index.php?firmware=1

Başka ülke kurunca garanti dışı kalıyor mu?

Rom root işlemleri her zaman garanti dışıdır hocam. Eğer cihazın lg türkiye garantili olsaydı sıkıntı çıkarmıyorlar genelde görmezden geliyorlar. Paralel ithalat cihazların servisleri kullanıcıyı genelde mağdur etmek için elinden geleni yapmakta. Delta için biraz iyi gibi diyorlar bu konuda.