Jump to content

Amd R5 M230 - Amd Radeon Hd 8500M

wMwMw
 Share

Recommended Posts

Evet aynen o şekilde yaptım. Şimdi aygıt yöneticisinden güncelle dediğimde de tekrar eski sürümü bulup yükledi :huh:

Aygıt yöneticisinden güncelledikten sonra arayüz programından (amd catalyst control center) güncelleme yaptığımda yine HD8500m oluyor anlamadım gitti :wacko:

Edited by wMwMw

- Bugüne kadar intel ile işim olmadı bu saatten sonrada olmaz herhalde ama şu varki amd son 2-3 yıldır ne yapıyosa kendi kendini batırmak için yapıyor galiba..Resmen intelin ekmeğine yağ sürüp daha fazla kaymak yemesine sebep oluyor..En son sürücü çıkalı 7-8 ay oldu galiba..Aralarda beta sürücü çıkarıp fanların sesini kısmaya çalışıyolar..Artık anakartımı amd alsamda ekran kartını asla amd almam..Nvidiaya yönelin arkadaşlar , ben şahsen öyle yapacam..

- Sorunuza gelirsek hazırdaki sürücüyü full uninstall edip beta sürücü kurubilirsiniz , düzelme ihtimali vardır..Ben kaldırma işlemi için display driver uninstaller kullanıyorum..

Edited by hajimesaitou

- Bugüne kadar intel ile işim olmadı bu saatten sonrada olmaz herhalde ama şu varki amd son 2-3 yıldır ne yapıyosa kendi kendini batırmak için yapıyor galiba..Resmen intelin ekmeğine yağ sürüp daha fazla kaymak yemesine sebep oluyor..En son sürücü çıkalı 7-8 ay oldu galiba..Aralarda beta sürücü çıkarıp fanların sesini kısmaya çalışıyolar..Artık anakartımı amd alsamda ekran kartını asla amd almam..Nvidiaya yönelin arkadaşlar , ben şahsen öyle yapacam..

- Sorunuza gelirsek hazırdaki sürücüyü full uninstall edip beta sürücü kurubilirsiniz , düzelme ihtimali vardır..Ben kaldırma işlemi için display driver uninstaller kullanıyorum..

Hocam dediğin gibi yaptım ama yinede değişen bir şey olmadı. En iyisi yine eski sürümü kurmak anlaşılan :unsure:

Sanırım pc'de R5 M230 yerine HD 8500M var çünkü kendi orjinal sürücüsünü yükledikten sonra aida64 ile garfik işlemcisine baktığımda da durum aynı :o

WnvW88.png