Jump to content

ghost yedeğini harddiskten silemiyorum

cdabis33

Recommended Posts

ghost yedegini taşına bilir harddiskime alıyordum yavaş olmasından dolayı sonlandırdım. ama şimdi harddiskimden silemiyorum dosya veya dizin bozuk okunamıyor diye uyarı veriyor ve o kb olarak görüyor halbuki ghostu %50 civarında sonlandırmıştım.

unlocker programını kullanarak silebilirsiniz. Bunun dışında güvenli modda bilgisayarınızı açıp kaldırabilirsiniz. Büyük ihtimalle arka planda çalışıyordur onunla ilgili bir program.

denedim 2 yöntemlede olmuyor.

Daha önce denediniz sanırım! O zaman commanddan silin!

commanddan lada silinmiyor olay şu 0 kb görüyor ama hardiskimde yaklaşık 2 gb lık yer kaplıyor bunuda var olan dosyalarımı nekadar yer kapladıgını bularak anladım yoksa ghost yedegi 0 kb olarak gözüküyor

O zaman son çözüm benden şimdilik :glare: CDden çalışan bir işletim sistemi ile açın bilgisayarınızı o zamanda silemezseniz bilin ki bi hinlik var bu işin içinde :)

ama hardiskim zaten taşına bilir olanlardan bide unlocker ile tüm işlemlri sonlandırıyorum . bende son çare olarak bilgilerimi aktarıp biçimlendirme yapacam ilginiz için teşekkürler

• 2 ay sonra...

bu ghostun oluşturduğu disk hatasından kaynaklanıyor..

normal yollarla silinemez..

yine nortonun disk doctor programı veya benzer bi programla tarama yapıp hataları düzeltince kendiliğinden kaybolur..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...