Jump to content

Windows 10 Kurulumunda "productkey" Hatası

FireWalkeR
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Windows'un media creation tools ile hazırlamış olduğum Windows 10 Pro 32 & 64 bit iso'sunu usb'den multiboot sisteme direk iso dosyası olarak ekleyip kurulum yapmak istedim yalnız kurulumun başında resimde görülen hatayi alıyorum nasıl düzeltebilirim yardimlarinizi bekliyorum

[spoiler]image2c4bd.jpg[/spoiler]

capsta görünüyor anadizinde veri klasörünün altında

çok saol köylü hocam hata veren yeri geçip kuruluma geldik yalnız bu seferde bilgisayara takılı olan harddiskleri görmüyor onuda biostan bakıp halletmeye çalışacağız artık :D

Bu arada NT6 ISO Setup kullanmadan direk ıso dosyasından kuruluma geçti

Edited by FireWalkeR

@köylü hocam sayende ProductKey hatasını çözdük şimdide kurulum aşamasında bilgisayardaki harddiskleri görmüyor hata veriyor, NT6 ISO Setup'da hata verdiği için onuda kullanamadım anlayacağın bi türlü multiboot usb'ye ekleyemedim bu Windows 10'u :(

almış olduğum hata resmi;

[spoiler]hata.jpg[/spoiler]

nt6 işlemi yapman gerekiyor direk kurulmayacağını söylemiştim hangi işletim sisteminde hazırlıyorsun nt6 yı?

hocam Windows 7 Ultimate 64 bit kullanıyorum, yalnız blue_life hocam yeni "2015_08_04_Nt6IsoSetup" dosyasını paylaşmış onun üzerinden NT6 hazırladım sorunsuz bir şekilde iso oluştu ve şimdi denedim disk seçimine kadar geldim şuan için bir sorun yok gibi gözüküyor yardımlarınız için teşekkür ederim sizi biraz yorduk kusura bakmayın :D

win10 pro 64 bit kuracagım...anahtar key lazım... usb tool yazdırsam olurmu rufuslamı yazdırmak gerekiyor...

Ben multiboot usb'ye ekledim siz sanırım tek Windows 10'u usb'ye kuracaksınız bence rufus kullanın kurulumda anahtar key'i de atlayın kurulumdan sonra kms ile lisanslarsınız

Sent from my iPhone using Tapatalk