Jump to content

Win10 Optimize Ile Format Arasındaki Fark?

BARHANN
 Share

Recommended Posts

rezerve edıpındırırsen suresız lisans siteden indirirsen kme 180 gün sen en temizi yükselt sonra ısoyu ındırıp sistemi sıfırla otomatık lısanslar

Nasıl Yani İsoyu İndirip Sıfırlayacaz??

Bende Rezerveden Yükselttim

rezerve edilen sistemde sıkıntı olmaz sadece ben temız kurulum ıstersenız dıye ıso elınızde bulunsun dedim sonuçta bi kere rezerve ettıkten sonra oto lısanslıyor

Anladım Yani Format Atınca Daha Lisans Gitmiyor mu?

pc mac adresi MS kayıtlarına geçtiği için lisans gitmiyor

Şunu biraz daha açar mısın? Rezerve edip Win 10'a yükselttim sonra elime (Örneğin bu siteden) Win 10 İso olarak geçti ve format attım. Lisans yine süresiz mi olacak? Bu arada format atarken "özel" seçeneği değil de "yükselt" seçeneğinden olacak sanırım. Doğru mu anlamışım? Saygılar...

Açacak bişey yok örnek wın7 yüklü ve sen yükseltiyorsun ille update beklemene gerek yok

MediaCreationTool aracını ındırıp yukselt dıyorsun o senın yerine gereklı duzenlemeyı yapıyor.

Isoyu sonradan nereden çekersen çek otomatık lısanslar

MediaCreationTool  bu  sadece  yükler  lisanı  sen  gireceksin  oto  lisans  diye  bir  şey  yapmaz  bunu  denedim  bir  kaç  gün  evvel.  ve  w.7  .  döndüm     10  daha  hazır  deyil  bence  .saygılar

Yükseltme yapılan sistemlerde oto lisanslar farklı bikac PC denetim

http://imageshack.com/a/img661/6205/mTWcvg.jpg

Peki, başka bir soru; Resimde görüldüğü gibi, format atarken, Yükselt ile Özel başlığı arasında açıklamalarda yazılanların dışında pc'nin daha sağlıklı-stabil çalışması ya da vb. bir fak var mı? Saygılar...

Windows.old  adı altında önceki windowsun  yedeği yükseltirken oluşur.

bana göre yükseltmek yerine windows 10 nu sıfırdan kendimiz kurmamız daha sorunsuz olur. windows 10 nu bir kaç ay sonra daha sağlıklı bir kurulum yapılabilir.

Malum virüs vs sorunlar yükseltme durumda dört dörtlük düzeltilmiş olarak gelmez.