Jump to content

Windows 10 Iso Product Key Orjinal

juvanpix
 Share

Recommended Posts

mecburen reezerve edip kurmasını bekliyeceksin iş bittikten sonra senin key degişmiş olacak microsoft sana yeni bir key hediye etmiş olacak onuda programlarla gorebilirsin sonra artık temiz kurulum yapıp yeni keyi girebilirsin

arkadaşlar benim laptop yeni aldım windows 8 yüklüydü.bunun orjinal lisansı vardı. ben bunu bilmiyorum. bunu öğrenip yani product keyini windows 10 iso kalıbı indirip öyle kurulum yapsam aynı orjinallik devam eder mi??

https://yadi.sk/d/O_vP3Bmbi2XSg

Bu script ile orijinal win 8 keyini öğrenebilirsin. Win 8 yüklü Laptopun büyük ihtimalle biosuna yüklü key vardır ve single language sürümdür. Rezerve beklemenize gerek yok.

Sürümünüze uygun isoyu yukarıda @ozanaus 'un verdiği linkten indirip mutlaka bir kereye mahsus yükseltme yapın. Sonra sıfırdan format atsanızda problem yok. Hiç key girmeden aynı iso ile sıfırdan format atabilirsiniz.

Orjinalliğiniz bozulmaz.

Edited by ersur

Maalesef

single language key pro ile değiştirilebilirmi?

Maalesef Lisanslı Windows 8.1 Single Language sistemi Windows 10 Home Single Language ile yükseltmelisiniz.

arkadaşlar benim laptop yeni aldım windows 8 yüklüydü.bunun orjinal lisansı vardı. ben bunu bilmiyorum. bunu öğrenip yani product keyini windows 10 iso kalıbı indirip öyle kurulum yapsam aynı orjinallik devam eder mi??

1. https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10
  2. buyrun burdan yükseltme aracı var sisteminize uygun olanı indirin ister win 10 a yükseltin ister win 8 orjinal iso kalıbı hazırlayın ya da win 10 a yükseldikten sonra win 10 nun orjinal kalıbını hazırlayın diğer mesele ise keyinizi öğrenip bir yere not edebilirsiniz çeşitli programlar var forumun yukardaki arama motorundan ya da google dan aratabilirsiniz. onun dışında yükseltme yaptıktan sonra aynı key devam eder yani tekrar aktivasyon istemez. Microsoft win 10 u orjinal win 7 ve win 8 sahiplerine hediye etti
Edited by seysel523

1. https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10
  2. buyrun burdan yükseltme aracı var sisteminize uygun olanı indirin ister win 10 a yükseltin ister win 8 orjinal iso kalıbı hazırlayın ya da win 10 a yükseldikten sonra win 10 nun orjinal kalıbını hazırlayın diğer mesele ise keyinizi öğrenip bir yere not edebilirsiniz çeşitli programlar var forumun yukardaki arama motorundan ya da google dan aratabilirsiniz. onun dışında yükseltme yaptıktan sonra aynı key devam eder yani tekrar aktivasyon istemez. Microsoft win 10 u orjinal win 7 ve win 8 sahiplerine hediye etti
  3. ama diskleri silip yeniden bölüm oluşturma yaparsanız aynı keyi kullanabilirmisiniz onu bilmiyorum.
  4. iyi çalışmlar

ben diskleri silip baştan her şeyi kurmak istiyorum yani eskiden xp kurar gibi. şu an  windows 10 yükseltim sonra sıfırlama vardı ordan sıfırladım. ben tamamen xp kurar gibi olsa daha iyi olur diye düşündüm. acaba böyle kalsın mı yoksa sıfırdan mı kurulum yapsam

ben diskleri silip baştan her şeyi kurmak istiyorum yani eskiden xp kurar gibi. şu an  windows 10 yükseltim sonra sıfırlama vardı ordan sıfırladım. ben tamamen xp kurar gibi olsa daha iyi olur diye düşündüm. acaba böyle kalsın mı yoksa sıfırdan mı kurulum yapsam

siz bilirsiniz ..

http://imagizer.imageshack.com/img540/4830/m38bnH.jpg

şu linke göre kurulum yaparsanız

Edited by seysel523

En doğr

En doğrusunu yaparsın. Sıfırdan Win 8'ini kur. Yukarda verdiğim script sana win 8'in biostaki keyini de gösterir. Şu anda çalıştırsan üstte şu an kullandığın sistemin keyini altta ise biostaki keyini gösterecek. Bir de laptopta kurulu olan 32 mi 64 bit miydi. Gerçi büyük ihtimalle laptopta kurulu olarak geldiyse Windows 8 Core Single Language'dir ama Win 8 pro ise Win 10 Pro, Win 8 prodan daha düşük bir verison sa Windows 10 Home ile Eğer Windows 8 core single language ise Win 10 Home single language ile yükseltmelisin.

DİKKAT: Win 8 orijinal kurup etkinleştirdikten sonra Win 10'a yükseltmeye başladığınızda Win 10 için hiçbir aşamada Windows keyi girmeyin. Yükseltme bitip etkinleştirdikten sonra tekrar sıfırdan Windows 10 kurmaya başladığınızda da Windows 10 keyi kullanmayın.

Eğer Windows 10 key istiyor ve etkinleşmiyorsa kurduğunuz sürümle lisanslı sürüm arasında uyumsuzluk vardır.​

Sizin Anahtar Biosta bulunamadı yazan yerde win 8 biostaki anahtarı olacak.

lisans.jpg

Edited by ersur