Jump to content
Site DDoS saldırısı altında olduğundan yavaşlık yaşayabilirsiniz. ×

keyfoagam

Üye
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About keyfoagam

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Boş halini paylaşacakmısınız?
 2. harddisk üzerinden işletim sistemini başlat neden çalışmıyor. oshdd.cfg grub klasöründe yok, osdetect.cfg baktım ama hata ne anlamadım.
 3. Merhaba ben mi bir hata yapıyorum anlayamadım. usb ye yazdırdıktan sonra legacy de usb görmemesinin sebebi ne olabilir?
 4. Evet haklısınız. Ama arkadaşın yaptığı hatalı geldi onu belirtmek istedim.
 5. MErhaba şimdi deneme amaçlı yükleyeyim dedim ama multiboot partion bölümünü NTFS olarak yaptırmışsınız. AOMEI de restore sadece multiboot kısmını yaptırmayı başardım. UEFİ hiç usb görmedi. Legacy de de grldr eksik hatası verdi.
 6. AOMEI backupper 5.2 versiyonu ile denediğimde 16 gb usb yedek bir türlü yüklenemedi. Her seferinde information code:6 hatası verdi. Türkçe yapınca verdiği hata Geri Yükleme başlatılıyor ... Boyutları denetleniyor ... Bilgi Kodu:6 Diskte bölüm tablolaması, diğer programların bölümleme tablosunda kilitli olduğundan başarısız, Diğer programları kapatın ve yeniden deneyin lütfen. Fakat hiçbir program arkada çalışmıyor.
 7. aynı program aynı sürüm yüklü. zaten bir çok multiboot önce usb yazıp sanalda deniyorum. bu programı kullanıyorum. önce oracle VM virtualbox da sanal sürücü olusturup sonra usb boot 1.72 64 bit ile usb üzerinde boot ediyorum. Ama VHD_manager_v1.3 ile oluşturulmuş sanal sürücüyü nasıl gösterildiğini anlamadım. video da o bölüm yok direk yapılmış haline geçmiş
 8. sanal sürücü oluşturdum sorun yok. ama nerden sanal sürücü eklendiğini bulamadım. virtualboxtada eklemeye çalıştım ama ordada vhd uzantılı dosyayı bağlayamıyorum.
 9. simple VHD ile oluşturduğumuz sanal sürücüyü virtual machine virtual box ta nasıl gösteriyoruz? Simple VHD manager ile oluşturduğumuz sanal sürücüyü virtual machine USB boot ile nasıl gösteriyoruz?
 10. USB görse hata olup olmadığını söylerim fakat cihaz bios boot seçenekleri sıfırlanmış.
 11. secure boot ta kapalı. ne cd sürücü görünüyor. neden usb
 12. Merhaba usb hazırladım sanalda test ettim hatta windows 10 bile kurdum sanal makina da. Gerçek makinada test etmek için bilgisayar kapat açtan sonra boot ekranında USB hiç gelmedi. del den girip boot sekmeleri değiştirmeye çalıştım ama usb görmedi. aynı usb rufus la win bu bilgisayara aynı girişten kurmuştum 3 hafta önce. Neden usb hiç görünmüyor oalbilir? Asus n550jv laptop i7 12 gb ram var.
 13. Dünden beri uğraşmama rapmen bir türlü yükleyemedim güncellemeyi. Sonunda güncelleme gizle diyerek artık o güncelleme görünmüyor.
×
×
 • Create New...