Jump to content

keyfoagam

Üye
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About keyfoagam

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. crasadure hocam rica etsem sanal makina bile olsa lagacy olarak win 10 kurabilirmisin iso yöntemi ile yuzde 70 te takılı kalıyor. uefi de sorun yok. orjinal el değmemiş iso ilede aynı noktada kalıyor kurulum.
 2. http://whp-aus1.cold.extweb.hp.com/pub/softpaq/sp79001-79500/sp79280.exe indir HID-compliant touch screen aktif et insan arabirim aygıtları altında olması gerekir
 3. MErhaba iso yontemiylewindows 10 yuklerken legacy modda "Windows Unattend Yanıt Dosyasından <Product Key> Ayarını Okuyamıyor " hatası alıyorum ve kurulum devam etmiyor, fakat aynı iso ile uefi kurulum da sorun yok. Yada aynı iso ile dvd yada rufus ile usb yazdırdığımdada sorunsuz kurulum oluyor. Nerde hata yapmış olabilirim? Sorun ne olabilir?
 4. Merhaba bi konuda yardıma ihtiyacım var. kurulumu tamamladım driver larda kuruldu. ofis ve adobe reader kurdum. ama bilgisayar açılırken çok geç açılıyor bu açılış hızlandırmanın bir yolu varmı? ne önerirsiniz?
 5. wimboot yontemi için ram kaç olmalı?
 6. Hocam yeni bir çalışmanız varmı acaba?
 7. Merhaba güncel bir lite yapma planı varmı yakın zamanda?
 8. keyfoagam

  Mavi Ekran

  power suply kalmış
 9. otomatik okuma olmuyor dosya konumunu gösterden usb diğer parçası gösterebilir ordan sanal sürücüye yükelr ve kurulum başlar
×
×
 • Create New...