Jump to content

keyfoagam

Üye
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

About keyfoagam

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. eski sürümü indirmiş kurmuştum başka bir bilgisayara. benim kinde de yüklü sorun yok defender gerekmiyo bana. arkadaş illa olsun diyo dedim acaba sonradan yüklenebilirmi?
 2. sonradan deffender yükleme nasıl yapılabilir?
 3. Peki windows defender nasıl yüklenebilir?
 4. Deneyip dönüş yaparım. Sorunsuz kurulum bitti. Elinize sağlık.
 5. Bununla "isodan windows önyükleme yapın" adımı ile orjinal el değmemiş windows 10 uefi olarak bilgisayara kurmaya çalışırken herşey iyi gidiyor. En son yükleme bitip yeniden başlama öncesinde "Windows bilgisayarın önyükleme yapılandırmasını güncelleştiremedi. Yükleme işlemine devam edilemiyor." hatası verip kurulum iptal ediliyor. NErde hata yapıyorum. Deneyen arkadaşlar tam kurulum bitirebiliyorlarmı?
 6. Bu hatanın sebebi nedir? İkikez denedim önce ethernet takılı sonra internetsiz ama malesef aynı hatayı veriyor.
 7. windows 10 yüklemeye çalıştığımda bu hatayı verip durdu.
 8. full sistem tekrardan indirmek yerine güncelleme paketi şeklinde ayrı paylaşılamazmı?
 9. kmboot v3 için başlangıç bootmgr nasıl yapabilirim? malesef asus anakart grubdlr olunca uefide görmüyor
 10. Bi konuda fikir alacaktım sandisk usb kmboot 2 parça olarak hazırladım. asus laptop boot seçeneklerinde başlayışta usb görmüyor. Bu neden kaynaklanır? virtualboxta sorunsuz usb görünüyor. Ekleme; Kmpe Xp-8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2020_02_01 ile denediğimde aynı USB görünüyor. Bootmgr yerine grubdlr den kaynaklı olabilirmi?
 11. bu 0 yapılınca sanırım bootice rusca olduğundan anlamadım ama devam etmiyor. usb ikiye bolunmuyor
 12. Evet pe sistem den açıp ordan win manager isodan kur dediğimde boot dosyalarını bakıyorum USB nin ana dizinine kopyalamış. USB grubdlr silinmiş.
 13. Elinizde win 7 kurabileceğiniz bir bilgisayar varmı? deneme şansı olan varmı? boot dosyalar neden hep usb ye kuruluyor?
 14. uefisiz bilgisayara win 7 kurmak için manager dan iso dan kur yolunu izliyorum. Öncelikle disk formatlayıp kurulum başlıyor. En son boot bolumu usb hideboot bolumune atılıyor. Buda usb yi bozuyor. Ve usb takılı olmadan bilgisayar açılmıyor. Bu boot bolumu neden hep usb de oluşuyor? Acaba Hideboot bolumunde hiç boş alan kalmayacak şekilde nasıl doldurabilirim?
 15. win 10 pe admin hesap açılmama sorunu düzeltildimi?
×
×
 • Create New...