Jump to content

Apz Imei Sorgu

alpinas
 Share

Recommended Posts

• Editor

Kodları daha öne ben yazmıştım arkadaş projesinde kullanmış. 

Ama artık iş yapmaz çünkü captcha koymuşlar.

Edit : Captcha çözücü siteler var fakat paralı. Onların apileri kullanılarak yapılabilir.

Edited by pairs

Teşekkür ederim hocam html sayfa alanı screip ile tag yapardim ama uygulamaya hava katmaz havasi kacar gerekirse ucretli olur !peki siz ucretli destek verebilirmisiniz örnek projeler uzerine..

Ben gsm cep telefonu tamircisiyim c++ ile taban boot yazilimlari jitag islemleriyle profosyonel olarak calismaktayim ve ozel bir gsmshell uygulamasi yapiyorum çeşitli eklentiler guncellemeler ve pahalı uygulamalari index ederek geniş kapsamli masa ustu kisayol calismasi server download gibi bircok eklenti yapiyorum yeni başladim ve siteniz bir harika gercekten muazzam anlatimlar var gönülden emeği gecen tum arkadaşlara teşekkur ederim

Kodları daha öne ben yazmıştım arkadaş projesinde kullanmış. 

Ama artık iş yapmaz çünkü captcha koymuşlar.

Edit : Captcha çözücü siteler var fakat paralı. Onların apileri kullanılarak yapılabilir.

Pairs Hocam Şu Linkle Captcha yı alsak post mantığı ile iş yapamazmıyız?

https://www.turkiye.gov.tr/captcha?uniquePage=877

Edited by mdduru

• Editor

Teşekkür ederim hocam html sayfa alanı screip ile tag yapardim ama uygulamaya hava katmaz havasi kacar gerekirse ucretli olur !peki siz ucretli destek verebilirmisiniz örnek projeler uzerine..

Ben gsm cep telefonu tamircisiyim c++ ile taban boot yazilimlari jitag islemleriyle profosyonel olarak calismaktayim ve ozel bir gsmshell uygulamasi yapiyorum çeşitli eklentiler guncellemeler ve pahalı uygulamalari index ederek geniş kapsamli masa ustu kisayol calismasi server download gibi bircok eklenti yapiyorum yeni başladim ve siteniz bir harika gercekten muazzam anlatimlar var gönülden emeği gecen tum arkadaşlara teşekkur ederim

Alpinas ben destek vermesine veririm. Fakat oradaki captcha yı çözmek için bir algoritma gerekli. Bunun için hazır siteler var fakat paralı. Ücretli alırım diyorsanız onların apisini entegre ederim.

Pairs Hocam Şu Linkle Captcha yı alsak post mantığı ile iş yapamazmıyız?

https://www.turkiye.gov.tr/captcha?uniquePage=877

Post mantıgı ile sadece gelen resmi çekip kaydedebiliriz. Eğer kullanıcı o captcha yı girerim ben diyorsa el ile projeyi düzelerim

Aynen hocam elle girerler musteriler problem olmaz
Bir el atsan cok mutlu olurum hocam şimdiden teşekkur ederim..

Caps olsun elle girsin yeterki arayuzde olsun.!
Program guzel bir ise yarasin okadar emek vermisler
Saygılar efem..
Birde liste olayi kalkar cunku tek seferlik sorgu olacak liste degilde tek sorgu dongusu
Ama listeye atiyorum 5 tane imei atsaniz 1 tanesine cevap verir cap yeni dongude kod ister dolayisiyle
Liste degilde tek sorgu mantigi 2 dongu boş alan ve yeni caps.!
İmei:123456789098765 sorgu
Caps:12345
Kayitli

Her sorguda caps degiscek tabi..
Yani imei listeye kaydet olayi kalkiyor direk sorgu direkt cevap olayi..

Birde ucretli olani auto captca script api konrol ucreti nekadar patlar hocam...
Hocam musteriler bikmislar internet uzerinden sorguya direk program uzerinden istiyolar her 2 el telefon satin alirken imei sorgu icin web sayfasina basvuruyolar..ben dahil ve zaman harci kimisinin web browser 3dk sonra aciliyor şişmiş veri yuzunden pc leri. !
Bizim tasarıma girdigimiz gsmshell tam 15 bin ceptelefonu kullanicisina hitap ediyor dolayisiyle imei sorgudada 15 bin teknikservis yararlanacak.!
Ve sizin adiniza servislerimiz hizmetinizde gereken tamirlik cihaz olursa geregini sizin adiniza ben referans sım

Emmc degisimi
Jitag işlemi
Display cam degisim
Yazılım tedarik

• Editor

https://www.9kw.eu/api.html- bu sanki ücretsiz yada ben göremedim.

http://www.captchatronix.com/api.php- buda var ama paralı diye görmüştüm bir ara.Sorgu başına para alıyordu sanki.

Bunlardan biriylede yapabilirim. Yada dediğim gibi captcha yı her sefernde el ile gireriz diyorlarsa arkadaşlar. O şekildede yaparız.

Hicam nekadar parasi uygunsa veriyim ben nasiplensin herkez..
Uygun ucretse tabi.?
Hocam sorgu basina para alirsa iflas ederiz.
Turkiyede 15 bin teknik servis faydalanacak
Gunluk sorgu 50 bin imei.?
Yada sizin dediginiz gibi. .manuel girilecek caps.?
Yada bir audio control robot olusturulabilir free
Script lerini bi sayfada gormustum sanki hatirlayamiyorum.
Onceden bir script. Vardi nette forum sayfalarina captch varsa pass geçiren outo kayit virus sistemi
Yani forumlara otomatik kayd olup ve auto paylasim
Reklamlar falan sunuyodu bi ara bolebir captch pass gecen bir algoritmasini gormustum..!!?
Peki pairs hocam sizce en idaali hangisi olur kestirmeden gidip manuel olabilirmi.!
Stabile binsin prigram benim fikrim manuel
Captch."!
Pairs hocam özelden gsm numaramı gonderdim..
Pairs hocam özelden gsm numaramı gonderdim..

Hocam bence captch işini manuel yap

İmei:123456789098765. Sorgu
Captch: 12345
Kayitli

Tek sorgu sonrasi.! Yeni bos hane

İmei,..........................sorgu
Captch:09876
Lutfen 15 Hane imei numarasi giriniz

?

İmei:123456789098765. Sorgu
Captch: 12345
Kayit dışı