Jump to content

program ekle kaldır

acipinarli

Recommended Posts

geri yükleyince düzeldi ama sebebi nedir acaba bilen yok mu arkadaşlar. :wacko:

Windows ta hatalar için sebep arama sakın. Onu öyle kabul et ve sev. Dengeyi yitirirsin yoksa. Bill Amca bile bilmez sebebini zaten. :wacko:

Windows ta hatalar için sebep arama sakın. Onu öyle kabul et ve sev. Dengeyi yitirirsin yoksa. Bill Amca bile bilmez sebebini zaten. :wacko:

ya bu mantığı biliyorum nede olsa windows ama neyse teşekkürler ilginiz için :wacko:

ya bu mantığı biliyorum nede olsa windows ama neyse teşekkürler ilginiz için :wacko:

program kafayı yemiş tek kelime ile bende sık kulanan butonlar vardı ve format attım olay bitti .. formatı atmaya da mecbur kaldım ..sistemi geri yükledim ve bir kaç gün sonra yine hatalar verdi anlicanız benim xp kafayı yedi ve şuna eminim ki bill amca da bunun sebebini bilemez en uygunu format atma ama formatı atmayı bilmeyenler içinde bir önerim var XPSimulasyonu var onunla format nasıl atılır öğrenebilirsiniz ......

herhangı bir programın bellı bır ogesın ı sılersen o proramı ekle kaldırdan daha sonra sılemezsın herzaman tek ekle kaldırı kullan belkıde sorun budur :D

sadece bir programda değildi hepsinde böyle idi neyse şimdilik sorun yok ama

Arkadaşlar PC ler daha doğrusu herkesin işletim sistemi sonderece problemsiz çalışsaaydı hiç kimse bu tür forumlarda birbirinin derdine çare aramaz ve paylaşımın bu denli güzel olduğu forumlarda buluşmazlardı....Buluşsalar dahi paylaşımın konusu daha farklı olurdu....

Ben yinede sana Program Ekle Kaldır yerine türçe destekli "Your Uninstaller! 2006" yı kullanmanı tavsiye ederim...

birazz araştır kullan hak vereceksin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...