Jump to content

Sizce Ask Herseyi Affedr Mi ?

expert_team

Recommended Posts

Seni bir başkasına tercih etmiş.Seni bırakıp ona gitmiş tekrar sana dönmek istemiş.Tekrar aynı şeyi yapma ihtimali çok yüksek.Oyuncak gibi kullanılmamak gerek öyle kişilerce! Bir başkasına tercih edebildiğine göre verdiği değer ortada.Değersizliğiyle değerlenir belki.

ben mesela

bu konu kişilerin yaşadıklarına ve karakterlerine göre değişir.

o yüzden yorum yok

eğer affedilir desem gerçekten affedilmicektir.(o kişinin karakterine bağlı. tekrar aynı hatayı yaparmı ihtimali olmamalı)

affedilmez desem iki kişide gerçekten birbirini seviyordur. o zaman da affetmek gerekir.

zaten sitede kaç tane bayan varki

sayısını bilen varsa yazsın

sitede bayan cok sürekli bayıyolar :angry2:

duruma göre değişir bence aşk herşeyi değil ama pek çok şeyi affeder ( bkz... aci hayat dizisi - evlenip boşanıp tekrar birleşen ayrılıp tekrar birleşen binlercesi )

düzenleme : soruya cevap vermeyi unutmuşum :D

tribünlere oynamak adına cevap vermeyeyim :(

ama bence hatasını anlamış,kıymetini öğrenmiş, tekrarlanma ihtimali %10

öncekinden sağlıklı bir gelecek bekliyor 2nizi

tekrarlayacaksa neden dönsünki?

Yeni bir ilişki de aynı olayın gerçekleşme ihtimali %50 olacağına göre...

karar vermek bu durumu yaşayana kalmış...

Allah kimsenin ağzının tadını bozmasın.

ben tam 5 kez affetttim (7 yılllık bir ilişkiyi) aldattı affetttim(zaman içine önce ayrıldık sonra baristik 2 kus kaldık fln) bunaldım dedi ayrıldı affettim.. ilişki monotonlastı dedi ayrılı. vs vsv vs..

sonuc hep aynı ben affediyorum o ayrılıyor yani biri gitmek istemisse ve gitmisse bence affetme niye affetme seni sevdiği için değilde sırf daha iyi birisini bulamadıgı için cıkıyor demek ki. yani sen yedek lastıksin... ana lastık patlarsa senle devam ediyor. Kimse 2. kişi olmak istemez... ama yok küsseniz aradan 6 ay gecsin.. o zaman affedersin o ayrı ama bu sekilde tecrube ile sabıt affetmen BİR SEYLER DÜZELTMEZ!.. sadece kacınılmazı uzatır!!!

Bu tarz konular için olayı yaşayanlar ve yaşananları bilmeden ezbere asla kesinlikle denemez...

Asla Asla deme diye bir söz vardır. İnsan sevdiği zaman ve hele ki aşık ise gözü hiçbirşey görmeyebilir sonradan pişman olacağını bilse bile bazen yanlış kararlar verebiliyor. Olayı tartıp beraber bir karar almalı hatta mümkün ise ortak tarafsız arkadaşlardan hatta profosyonel kişilerden yardım almak gerekir...

Sevgi Aşk çok kolay bulunabilen birşey değildir. İnsanların kafası bazen karışabilir o yüzden varolan birşeyi kaybetmemek için birazcık uğraşmak belkide gelecek güzel günler için gerekebilir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...